2 650 PLN

Mieszkanie 59 m Praga Płd. Dworzec Wsch. Od zaraz

Warszawa, Praga-Południe, Bliska

Ostatnia aktualizacja:

28 cze 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena za miesiąc: 2 650 PLN
  • Powierzchnia: 59 m2
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 2 (3 piętra w budynku)

Dodatkowe:

  • Balkon
  • Miejsce parkingowe

Opis:

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI

Oferuję do wynajęcia przestronne mieszkanie położone na III piętrze w kameralnej 3-piętrowej kamienicy, przy ul. Bliskiej w Warszawie.

Jest to ładny, dwustronny lokal o powierzchni 59m2. Składa się z oddzielnej kuchni, trzech pokoi, przedpokoju, WC, łazienki, korytarza, dwóch balkonów.

Mieszkanie jest doskonale zlokalizowane - w kameralnej części artystycznej Pragi. Położenie to zapewnia spokój i ciszę a jednocześnie doskonałe i szybkie połączenie z centrum miasta jak również lotniskami - w pobliżu (3 min.) znajduje się Dworzec Wschodni (szybka kolej miejska SKM), rozwinięta komunikacja miejska (tramwaje, autobusy, metro Stadion). Dojazd do Starego Miasta i centrum to tylko 10 min. Dodatkowym atutem jest także wspaniale rozwinięta infrastruktura: szkoła, sieć sklepów (np. Biedronka, Żabka, Lidl), apteki, przychodnia. Dla lubiących przyrodę do Parku Skaryszewskiego tylko 6 min. pieszo, a dla miłośników kultury Teatr Powszechny.

Mieszkanie jasne, wysokie, funkcjonalne. Zdjęcia aktualne.
Teren posesji ogrodzony, wejście przez domofon.

Najważniejsze cechy:
• Powierzchnia użytkowa: 59 m2
• Mieszkanie dwustronne
• Dwa balkony (okna/drzwi balkonowe nowe)
• Łazienka wraz z kabiną prysznicową
• Oddzielne pomieszczenie WC
• Podłoga (parkiet dębowy)
• Wszystkie okna plastikowe
• Centralne Ogrzewanie gazowe – instalacja wraz z kaloryferami oraz nowoczesnym kotłem gazowym o wysokiej sprawności, sterownik temperatury pokojowej.

Do ceny czynszu najmu (2650 zł miesięcznie) należy doliczyć czynsz Administracyjny (ok. 600 zł) oraz opłaty za prąd i gaz. Kaucja w wysokości 1-miesięcznego czynszu.

Informacje szczegółowe:
Piętro: 2 / 3
Oddzielna kuchnia: tak
Oddzielna łazienka: tak
Oddzielny WC: tak
Balkon: Tak x2
Parking: tak, wyznaczone miejsce parkingowe na ogrodzonym terenie, dodatkowo płatne 150zł
Rynek: Wtórny
Udogodnienia: Media, Internet, Woda, Gaz, Prąd, możliwość doposażenia w meble

W mieszkaniu obowiązuje zakaz palenia tytoniu oraz trzymania zwierząt.
Umowa najmu okazjonalnego na minimum 1 rok.

Zapraszam do kontaktu.

Numer ogłoszenia: 30667-W-42407
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Właściciel bezpośrednio
Piotr
505... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość