521 000 PLN

Mieszkanie 3 pokoje 53,75 m/kw

Szczecin, Miedziana

Ostatnia aktualizacja:

26 sie 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 521 000 PLN 9 648 PLN / m2
  • Powierzchnia: 54 m2
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 4 (4 piętra w budynku)

Dodatkowe:

  • Rok: 1975
  • Standard wnętrza: do remontu
  • Rynek: wtórny
  • Balkon
  • Piwnica
  • Miejsce parkingowe

Opis:

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI

Na sprzedaż Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie (53,75 m/kw) z KW.

Na sprzedaż ustawne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni (53,75 m/kw) z KW, zlokalizowane w poszukiwanej i zielonej części Szczecina - na dzielnicy Drzetowo-Grabowo. Nieruchomość łącząca w sobie wygodę miejskiego życia z bliskością natury oraz doskonałe atrakcje rekreacyjne. Osiedle otoczone zielenią, z dala od miejskiego zgiełku.
Mieszkanie położone na spokojnym osiedlu. Bezpieczna okolica.
Dla najmłodszych nowy, bezpieczny, doskonale wyposażony plac zabaw widoczny z okien. Boisko do gry w kosza oraz siłownia na świeżym powietrzu. Cisza i spokój. Alejki spacerowe i miłe sąsiedztwo.
Blisko Fabryka Wody/ basen/ siłownia/ ścianki wspinaczkowe.

Wszystko w zasięgu ręki:
Edukacja.
Szkoły podstawowe (SP 10, SP 11) oraz publiczne przedszkola ( PP 65, PP 73, PP 1).
Zakupy:
Liczne sklepy spożywcze (Lidl, Biedronka, Aldi, Netto, Społem, Apteka, inne). Bliską odległość do Galaxy.
Usługi:
Punkty gastronomiczne, paczkomaty oraz lokalne punkty medyczne. Przychodnia medyczna.
Fabryka Wody wraz z morskim centrum nauki, Park Żeromskiego.
Komunikacja:
Tramwaje i autobusy - przystanki komunikacji miejskiej w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla.
Szybki dojazd - bezpośrednie połączenia z centrum miasta oraz kluczowymi dzielnicami.
Dla kierowców - łatwy wyjazd na główne arterie miasta. Ogólnodostępne miejsca parkingowe. Osiedle ze szlabanem.

Stan prawny:
Mieszkanie własnościowe z KW (brak obciążeń).

Cena:
539 000 zł. (Ok 10 028 zł m/kw).

Komfort i wnętrze:
Mieszkanie rozkładowe: 3 ustawne, niezależne pokoje z dużymi możliwościami aranżacyjnymi. Mieszkanie posiada okna na dwie strony świata. Jest jasne i doskonale doświetlone przez cały dzień. Duży pokój i mniejsza sypialnia od strony południowo- zachodniej. Z dużego pokoju wyjście na balkon z widokiem na zieleń.
Osobna kuchnia oraz łazienka.
Do mieszkania przynależy piwnica i wspólna wózkownia.
Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w zadbanym budynku (bez windy), co gwarantuje ciszę, brak sąsiadów nad głową oraz widok na zieloną okolicę.

W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu i na prezentację mieszkania.

Mieszkanie bez pośredników.

Numer ogłoszenia: 30667-S-43331
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Właściciel bezpośrednio
Agata
697... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość