579 500 PLN

3 pokoje 61,10 m - 1 piętro - Czuby, ul. Romantyczna

Lublin, Czuby, Romantyczna

Ostatnia aktualizacja:

27 maj 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 579 500 PLN 9 500 PLN / m2
  • Powierzchnia: 61 m2
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 1 (10 pięter w budynku)

Dodatkowe:

  • Rok: 1980
  • Standard wnętrza: po remoncie
  • Rynek: wtórny
  • Balkon
  • Piwnica

Opis:

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI

Na sprzedaż funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,10 m², odświeżone, położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Lublina – Czuby Północne, przy ul. Romantycznej 9.
Lokal znajduje się na 1. piętrze wysokiego, ocieplonego bloku, usytuowanego na otwartej przestrzeni, co zapewnia ładny widok na zieleń, poczucie prywatności oraz doskonałe doświetlenie wnętrz.

Układ pomieszczeń idealny pod rodzinę lub wynajem:
– przestronny, odrębny salon,
– 2 niezależne pokoje (jedna z sypialni ma pojemną, wbudowaną szafę),
– osobna kuchnia z oknem (do własnej aranżacji – zdjęcie poglądowe pokazujące funkcjonalność pomieszczenia),
– łazienka z miejscem na pralkę oraz oddzielne WC,
– przestronny przedpokój z miejscem na szafy i szafki,
– duży balkon,
– piwnica oraz schowek na półpiętrze.

Dodatkowo istnieje możliwość zmiany układu – przeniesienia kuchni do dużego salonu (bliskość pionów), co pozwala uzyskać dodatkową sypialnię lub gabinet.

Atuty mieszkania:
– jasne, przestronne i bardzo ustawne wnętrza z funkcjonalnym układem,
– dwustronna ekspozycja okien,
– idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem,
– oddzielna, jasna kuchnia i oddzielne WC – rzadki i bardzo praktyczny atut przy 3 pokojach,
– pełna infrastruktura oraz dostęp do komunikacji i terenów zielonych w najbliższym otoczeniu.

Stan techniczny:
Mieszkanie po odświeżeniu, przygotowane do własnej aranżacji i stworzenia nowoczesnej przestrzeni dopasowanej do indywidualnych potrzeb. Kuchnia nieumeblowana.
Budynek przeszedł termomodernizację, a w mieszkaniu zamontowano nowe okna, co przekłada się na lepszy komfort cieplny i niższe koszty ogrzewania (mieszkanie bardzo ciepłe). Media z sieci miejskiej.

Dodatkowe udogodnienia:
– komórka lokatorska na półpiętrze – bardzo rzadkie i niezwykle wygodne rozwiązanie,
– piwnica,
– duży parking ogólnodostępny pod blokiem.

Lokalizacja – Czuby Północne, ul. Romantyczna:
– spokojna, zielona i bliska centrum część Lublina,
– doskonała lokalizacja – w sąsiedztwie Politechnika Lubelska, szybki dojazd do UMCS, KUL oraz centrum,
– idealna dla rodzin z dziećmi lub pod najem,
– w pobliżu: sklepy (Lidl), punkty usługowe, szkoła z nowoczesnym kompleksem sportowym, przedszkola,
– bardzo dobra komunikacja miejska – szybki dojazd do centrum,
– liczne tereny zielone i ścieżki rowerowe (bliskość wąwozów i zalewu), cisza i pełna infrastruktura osiedlowa.

Numer ogłoszenia: 30667-S-41872
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Właściciel bezpośrednio
Magdalena
501... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość