6 208 800 PLN

Działki przemysłowe, dojazd TIR, z magazynami

Sosnowiec

Ostatnia aktualizacja:

14 lis 2022Odśwież

Podstawowe:

 • Cena:6 208 800 PLN277 PLN / m2
 • Powierzchnia:22 411 m2

Dodatkowe:

 • Typ lokalu:lokal użytkowy
 • Rynek:wtórny

  Opis:

  IZABELA POŁATYŃSKA - JANIK
  Agent prowadzący
  Tel: +48 501 345 068

  Na sprzedaż nieruchomość gruntowa obejmująca działki o powierzchni 2,2411 ha, które zabudowane są budynkami o funkcji magazynowo - handlowo – przemysłowej, o łącznej powierzchni użytkowej 1,414 m2. Działki położone są na terenach przemysłowych, na pograniczu śródmieścia i dzielnicy Dandówka, w bliskiej odległości od Huty Cedler w Sosnowcu, ul. Niwecka 1, województwo śląskie.

  OPIS NIERUCHOMOŚCI:
  Nieruchomość składa się z działek:
  nr. 53 obręb 12, nr. 60 obręb 112 (11/3), nr 58 ( 11/4), oraz 44 (54) o łącznej powierzchni 2,2411 ha.

  Obiekty istniejące na nieruchomości:
  Budynek biurowy o pow. ok. 280 m2
  Hala magazynowa o pow. ok. 440 m2,
  Budynek socjalny o pow. ok. 140 m2,
  Hala magazynowa o pow. ok. 440 m2,

  LOKALIZACJA:
  Dojazd do nieruchomości odbywa się ul Mikołajczyka a następnie Niwecką przez tory kolejowe kategorii F( jest zamknięty przejazd kolejowy który obsługuje pracownik ). Dostęp do nieruchomości jest korzystny.
  Teren jest zagospodarowany, oświetlony, częściowo ogrodzony. W pobliżu zabudowania mieszkalne oraz obiekty magazynowo- handlowo- przemysłowe. Z tyłu graniczy z walcownią AMP Sosnowiec.

  MEDIA:
  Nieruchomość uzbrojona w sieć energetyczną, sieć gazową, sieć wodociągowo- kanalizacyjną (szambo wybieralne z separatorem ropopochodnym).

  CENA : 6 208 800 zł + (częściowo) VAT
  Powierzchnia działki: 2,2411 ha
  Powierzchnia użytkowa budynków 1,414 m2.
  Działki w użytkowaniu wieczystym, budynki stanowią odrębną własność.

  PLAN ZAGOSPODAROWANIA:
  Na tym terenie nie ma obowiązującego planu zagospodarowania.
  Mamy pozwolenie na zbieranie, magazynowanie wszystkich odpadów związanych z demontażem pojazdów wycofanych z eksploatacji, oraz materiałów z rozbiórek i remontów oraz przebudowy dróg. Są to np. asfalt, ziemia, mineralne i syntetyczne oleje napędowe, opałowe, płyny zawierające rtęć, PCB, okładziny zawierające azbest, baterie, akumulatory, metale żelazne i nieżelazne, tworzywa sztuczne, szkło i inne nie wymienione odpady.
  Posiadamy decyzję wodnoprawną na wyprowadzenie do urządzeń kanalizacyjnych ścieków przemysłowych zawierających substancje szczególnie szkodliwe dla środowiska wodnego.

  Aby zachować wszystkie pozwolenia – a są cenne, możemy w gratisie sprzedać działającą Firmę - Spółkę Z. O.O. z siedzibą na tym terenie.
  Jest to spółka z o.o. budowlano – drogowa, wykonująca kompleksowe usługi brukarskie i asfaltowe z pełnym zapleczem, składającym się z : budynku biurowego, 2 hal magazynowych, sprzętu do wykonywania prac ( koparka, walce, samochody ciężarowe, narzędzia, itd), oraz co najważniejsze zatrudnionych od 25 do 50 (w sezonie letnim) pracowników, którzy są związani z firmą od 15 lat. Firma ma zaplanowane prace na kilka miesięcy do przodu inwestycje, oraz wiele wygranych przetargów za sobą i przed sobą. Firma jest wiarygodna i znana na rynku, więc przyszłość ma świetlaną (stałe kontrakty podpisane na 3 mln zł). Przetargi, które wygrała, najczęściej zlokalizowane były w województwie śląskim. Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Komunalny Zakład Gospodarki Mieszkaniowej. .
  Zajmuje się również utylizacją odpadów budowlanych, oraz recykling pojazdów, z wszystkimi potrzebnymi prawomocnymi uzgodnieniami, koncesjami, wyposażeniem potrzebnym dla prowadzenia działalności, budynkiem demontażu pojazdów o pow. 405,40 mkw., separatorami ropopochodnymi, itd. na działce około 7000 mkw. Dzięki zezwoleniom można ubiegać się dofinansowanie z Unii Europejskiej.

  TUTAJ uprzedzę pytanie…dlaczego właściciel sprzedaje???
  Ponieważ chce przejść na zasłużoną emeryturę.

  Zapraszam na spotkanie bezpośrednio z właścicielem.
  Jestem do dyspozycji w udzieleniu większej ilości informacji.

  Agent nieruchomości zainteresowany tą ofertą dla swojego klienta proszony jest o kontakt. Chętnie uzgodnimy warunki współpracy z RE/MAX przy sprzedaży.


  RE/MAX Invest
  ul. Wyzwolenia 1
  43-300 Bielsko-Biała
  Tel: 33 821 90 05

  CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI- KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI.

  Informacja przekazywana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie sprawdzona.  W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości.
  Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

  Numer ogłoszenia: 62823-S-689_3123_OLS
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  Awarat użytkownika
  RE/MAX Polska
  REMAX Invest
  338... Pokaż numer
  Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Ta witryna korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA.