499 900 PLN

Piękna,duża, półhektarowa działka pod rezydencje

Mysłowice, Wesoła, Ogrodowa

Ostatnia aktualizacja:

ponad 3 mies temuOdśwież

Podstawowe:

 • Cena:499 900 PLN100 PLN / m2
 • Powierzchnia:5 000 m2
 • Szerokość działki:74 m

Dodatkowe:

 • Rodzaj działki:budowlana
 • Kanalizacja
 • Prąd
 • Woda
 • Gaz

Opis:

MYSŁOWICE -WESOŁA, UL.OGRODOWA.

PIĘKNA DZIAŁKA O PODWYŻSZONYCH WALORACH PRZYRODNICZYCH !!! POD ZABUDOWĘ REZYDENCJONALNĄ, WILLĘ, DOM WOLNOSTOJĄCY !

Na sprzedaż przepiękna działka o powierzchni 5000 m2 położona w Mysłowicach-Wesołej przy ulicy Ogrodowej. cichym i bardzo spokojnym miejscu, o wybitnych walorach przyrodniczych. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i część działki oznaczona jest symbolem MU III - zabudowa jednorodzinna w obszarach o podwyższonych walorach przyrodniczych i krajobrazowych (ok. 2109 m2 powierzchni) a część działki oznaczona jest symbolem Z II - dla których przeznaczeniem podstawowym jest zieleń urządzona i nie urządzona. Tereny te pełnią funkcję bioklimatyczną i ochronną !!!
Z analizy najważniejszych zapisów miejscowego planu wynika iż działka w części budowlanej może zostać zabudowana domem wolnostojącym nie wyższym niż 9,00 m o dachu spadzistym o symetrycznych kątach spadku połaci dachowych 350÷450, garaż w bryle budynku a minimalna powierzchnia działek nie powinna być mniejsza niż 2.000 m2. Dopuszcza się również funkcję usługową a wszelkie obiekty usługowe i rzemieślnicze winny być związane z miejscem zamieszkania ich właścicieli. Część działki oznaczona w planie jako Z II w związku z tym iż pełni funkcję bioklimatyczną i ochronną winna być zachowana w formie naturalnego ukształtowania terenu jednak dopuszcza się na niej np. budowę stawów hodowlanych oraz związanych z tą działalnością małych jednokondygnacyjnych obiektów gospodarczych, których wysokość mierzona od poziomu terenu do linii kalenicy dachu nie będzie przekraczać 3.5 m i powierzchni nie przekraczającej 50 m2;

Takie zapisy pozwalają zatem wybudować duży dom jednorodzinny, willę, rezydencję a także np. własny staw hodowlany i budynek służący jego utrzymaniu czy działalnością z nim związanych. Z racji iż to tereny rolnicze to można również uprawiać część działki i stworzyć naprawdę przeuroczą, ekologiczną oazę dla swojej rodziny. Aktualnie po działce biegają bażanty, sarny, zające z racji niewielkiego zagajnika usytuowanego w południowej części nieruchomości.
Działka posiada dostęp do mediów, woda, prąd, gaz choć aż prosi się wykorzystać fotowoltaikę.
Teren bardzo dobrze skomunikowany zarówno z Katowicami (dojazd do ścisłego centrum zajmuje 15 minut), Tychami jak również centrum Mysłowic. Niedaleko około 500 metrów znajduje się szkoła, przystanki autobusowe, sklepy w tym słynny z doskonałych, naturalnych wędlin zakład mięsny ze sklepem fabrycznym.
Oferta naprawdę godna polecenia dla osób poszukujących czegoś niepospolitego.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Monika Kobiela (licencja nr: 19554)

--------------------------

KUPIMY TWOJĄ NIERUCHOMOŚĆ LUB PRZYJMIEMY JĄ W ROZLICZENIU !
BEZPŁATNIE POMOŻEMY W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO !
WYREMONTUJEMY LUB WYKOŃCZYMY TWÓJ DOM, MIESZKANIE LUB LOKAL !
SKUTECZNIE SPRZEDAJEMY I WYNAJMUJEMY PONAD 98% NASZYCH OFERT !
POMAGAMY W ODDŁUŻANIU NIERUCHOMOŚCI !
DZIAŁAMY ZAWSZE FAIR PLAY !
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
Numer ogłoszenia: 57804-S-SKH_GS_170234
 • Zgłoś błąd
  • Ogłoszenie nieaktualne
  • Błędny adres
  • Błąd w opisie
  • Publikowane wielokrotnie
  • Inny
Awarat użytkownika
HomeAgent
Sebastian Kobiela
+48... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Ta witryna korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA.