2 000 PLN

Przestronny lokal do wynajęcia w Wodzisławiu Śl.

Wodzisław Śląski

Ostatnia aktualizacja:

03 sty 2022Odśwież

Podstawowe:

 • Cena:2 000 PLN18,69 PLN / m2
 • Powierzchnia:107 m2
 • Piętro:1()

Dodatkowe:

 • Typ lokalu:lokal użytkowy

  Opis:

  Oferuję Państwu lokal na wynajem o powierzchni 107m2, idealne pod inwestycję. Znajduje się niedaleko centrum Wodzisławia Śląskiego na pierwszym piętrze niskiego budynku.

  Lokal zlokalizowany jest na ulicy Leszka, przed budynkiem znajdują się liczne miejsca parkingowe.

  Lokal składa się z 3 dużych pomieszczeń (z możliwością podziału na mniejsze) oraz łazienki.

  Centralne ogrzewanie miejskie.

  Lokal usytuowany wśród gęstej, stale rozwijającej się zabudowy mieszkaniowej co stwarza duży popyt na usługi, punkty handlowe czy biurowe.

  W bliskiej okolicy:
  Szkoły, przedszkole, przystanek autobusowy, osiedle Piasta

  Lokal wolny od zaraz. Klarowne podziały i inteligentny rozkład przestrzeni zapewniają funkcjonalność i pozostawiają szerokie pole do indywidualnych aranżacji.

  Czynsz wynosi 2000 zł
  Kaucja - 4000 zł.

  Zapraszam do kontaktu i obejrzenia.  "Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

  Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

  Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM
  Numer ogłoszenia: 57630-W-995_3685_OLW
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  Freedom Nieruchomości
  Ewa Zmarzły
  781... Pokaż numer
  Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Ta witryna korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA.