7 500 PLN

Nowoczesny gabinet przy szpitalu -centrum Mysłowic

Mysłowice, Bernarda Świerczyny

Ostatnia aktualizacja:

02 sie 2022Odśwież

Podstawowe:

 • Cena:7 500 PLN63,86 PLN / m2
 • Powierzchnia:117,44 m2
 • Piętro:1()

Dodatkowe:

 • Typ lokalu:lokal użytkowy

  Opis:

  Oferowana powierzchnia 117,44 metrów kwadratowych znajduje się na pierwszym piętrze nowego trzypiętrowego budynku i dzieli się na następujące pomieszczenia użytkowe:

  - hol z windą
  - WC dla personelu
  - brudownik
  - pokój łóżkowy 1 z łazienką dla pacjenta
  - gabinet
  - pokój łóżkowy 2 z łazienką dla pacjenta
  - pokój pielęgniarski
  - pokój przygotowania pielęgniarskiego

  Przestrzeń ze względu na przystosowanie medyczne idealnie nadaje się na ośrodek opieki medycznej. Do wynajęcia posiadamy również parter pod prezentowanym lokalem o powierzchni 117,44 m2 obejmujące:

  - duży hol z wejściem do szerokiej windy
  - recepcja
  - WC ogólnodostępne
  - poczekalnia
  - gabinet 1
  - wymiennikownia
  - gabinet 2 z WC dla pacjenta

  Wszystkie pomieszczenia wyposażone zostały w niezbędne systemy bezpieczeństwa tj. czujniki dymu, system alarmowania o złym samopoczuciu w WC oraz łazienkach pacjentów. Pokoje łóżkowe posiadają stacjonarne porty podłączenia gazów medycznych.

  Gabinety oraz pokoje łóżkowe są wyposażone w podstawowe sprzęty widoczne na zdjęciach, dzięki czemu istnieje możliwość wprowadzenia do lokalu od razu po podpisaniu umowy.

  Lokal może zostać wynajęty połowicznie - parter lub pierwsze piętro w kwocie 7 500 zł netto za kondygnację lub w całości za kwotę 15 000 zł netto.

  Przy budynku można skorzystać z ogólnodostępnych miejsc parkingowych.

  W pobliżu obiektu znajdują się m.in. Szpital nr 2 w Mysłowicach, poradnie medyczne, gabinet kardiologiczny, apteka, poradnia dziecięca.

  W przypadku zainteresowania ofertą i chęci pozyskania szczegółowych informacji lub obejrzenia nieruchomości na żywo, zapraszam do kontaktu.

  Łukasz Mrowiec

  Tel. 501 645 028

  Freedom Nieruchomości Katowice  "Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

  Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

  Numer ogłoszenia: 57630-W-1054_3685_OLW
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  Awarat użytkownika
  Freedom Nieruchomości
  Łukasz Mrowiec
  501... Pokaż numer
  Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Ta witryna korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA.