1 180 000 PLN

Dom na sprzedaż lub do wynajęcia

Katowice, Piotrowice, Wronia

Ostatnia aktualizacja:

29 lis 2022Odśwież

Podstawowe:

 • Cena:1 180 000 PLN8 131 PLN / m2
 • Powierzchnia:145,12 m2
 • Pow. działki:580 m2
 • Pokoje:6

Dodatkowe:

 • Rok:1990
 • Typ zabudowy:wolnostojąca
 • Liczba pięter:1
 • Rynek:wtórny

  Opis:

  Jeżeli jesteś zwolennikiem większych przestrzeni mieszkalnych, ta oferta domu powinna Cię zainteresować. Dom położony jest w dzielnicy Piotrowice, przy ulicy Wroniej. Nieruchomość została wybudowana z cegły w latach 90, jest posadowiona na środku działki o powierzchni 580 m2.

  Dom ma powierzchnię użytkową-mieszkalną 145,12 m2, a całkowitą z garażem, przyziemiem oraz poddaszem 308 m2. Nieruchomość posiada w sumie 4 kondygnacje:
  0 - Przyziemie - to duży garaż na 2 samochody z zapleczem warsztatowym, kotłownia z piecem gazowym dwufunkcyjnym, duża pralnia, pomieszczenia gospodarcze
  1 - Pierwszy poziom mieszkalny to duży salon (ponad 34 m2) z wyjściem na balkon, odrębna kuchnia (12 m2), pokój idealny na mały gabinet do pracy oraz toaleta
  2 - Drugi poziom to 4 niezależne pokoje oraz główna łazienka
  3 - Poddasze stanowi jedną dużą przestrzeń, w której można swobodnie stanąć, aktualnie jest wykorzystywane do przechowywania.

  Atutem jest brak jest pomieszczeń przechodnich, a dwa balkony dodają komfortu i wygody. Dom znajduje się w drugiej linii zabudowy, co sprawia że jest dyskretnie osłonięty od ulicy Wroniej piękną zielenią żywopłotów. Okazały starodrzew jest dużą zaletą tej nieruchomości.

  Dom ogrzewany jest piecem gazowym dwufunkcyjnym z 2000 roku. W roku 2019 wymieniono palnik pieca na nowy, dzięki czemu posłuży jeszcze kilka lat. Dach budynku pokryty jest blachą. Okna w domu w większości są wymienione na okna PCV, jednak zostało kilka sztuk okien drewnianych starego typu. Woda ogrzewana jest bojlerem. W budynku jest siła. Termomodernizacja budynku została wykonana w 2010 roku, aktualnie elewacja jest nadal w bardzo dobrym stanie. Dom może być kwalifikowany do remontu, choć spełnia podstawowe funkcje mieszkalne na dzień dzisiejszy. W tej okolicy dostępny jest Internet światłowodowy firmy DG-Net.

  W najbliższej okolicy znajdują się:
  - tereny zielone, rekreacyjne i lasy
  - centrum i osiedle Bażantowo
  - szkoły, przedszkola, żłobki
  - centra usługowe, sklepy
  - przychodnie specjalistyczne, apteki, ośrodki rehabilitacji i stomatologii

  Sprawdź, czy ten dom jest dla Ciebie.

  Zapraszam osoby prywatne do kontaktu, a pośredników do współpracy.

  Weronika Chwietczuk
  608 882 552
  Freedom Nieruchomości
  Oglądanie nieruchomości wymaga podpisania Karty Odbioru Adresu.
  Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i ma charakter informacyjny.  "Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

  Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

  Numer ogłoszenia: 57630-S-8453_3685_ODS
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  Awarat użytkownika
  Freedom Nieruchomości
  Weronika Chwietczuk
  608... Pokaż numer
  Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Ta witryna korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA.