300 000 PLN

Lokal usługowy w Radomiu os. Południe - 66 m

Radom, Helleńska

Ostatnia aktualizacja:

03 lut 2023Odśwież

Podstawowe:

 • Cena:300 000 PLN4 545 PLN / m2
 • Powierzchnia:66 m2
 • Piętro:parter()

Dodatkowe:

 • Typ lokalu:lokal użytkowy
 • Rynek:wtórny

  Opis:

  Przedstawiam Państwu przestronny lokal o powierzchni 65,95 m² składa się z dużej klimatyzowanej sali sprzedaży z pełnym wyposażeniem ( lady, witryny ,krajalnicy ,kasy ), pomieszczeń socjalnych, łazienki z wc, korytarza i chłodni. Idealne miejsce do kontynuowania działalności mięsnej.

  Lokal posiada przyłącze elektryczne, wodociągowe i kanalizacyjne.

  Przyszły nabywca ma możliwość kontynuacji prowadzenia działalności (sklepu mięsnego) lub zmienić ją na pokrewną (usługowo -handlową).

  Drzwi oraz okna zabezpieczone roletami antywłamaniowymi, alarm , monitoring.

  Centrum osiedla Południe, bliskość południowej obwodnicy, bliskie sąsiedztwo przedszkola, szkoły, przystanków autobusowych oraz ciąg innych usług w tym samym budynku zapewnia potencjał prowadzonej działalności i atrakcyjności gospodarczej.

  Chcesz przekonać się, że ten lokal spełni Twoje wymagania? - zadzwoń i zarezerwuj godzinę prezentacji.

  Zapraszamy też do naszego Biura Nieruchomości Freedom, znajdującego się w Radomiu na ul. Krukowskiego 1

  Pomagamy również bezpłatnie w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku – o szczegóły zapytaj naszego doradcę.

  Będąc naszym Klientem otrzymasz od nas 10% rabat na zakupy w OBI i LEROY MERLIN

  Nie czekaj, zadzwoń porozmawiać o szczegółach i umów się na Dzień Pokazowy.

  Zapraszam do kontaktu!

  Kontakt:

  Ewa Kowalska

  tel. 798649232

  e-mail: [email protected]  "Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

  Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

  Numer ogłoszenia: 57630-S-1141_3685_OLS
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  Awarat użytkownika
  Freedom Nieruchomości
  Ewa Kowalska
  798... Pokaż numer
  Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Ta witryna korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA.