2 500 000 PLN

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż, 2621,4 m2, Paczków

Paczków

Ostatnia aktualizacja:

06 sie 2022Odśwież

Podstawowe:

 • Cena:2 500 000 PLN954 PLN / m2
 • Powierzchnia:2 621,40 m2

Dodatkowe:

 • Rok:1920
 • Rynek:pierwotny

  Opis:

  Obiekt Sprzedaż Paczków powiat Nyski

  0% - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI. WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA SPRZEDAJĄCY

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży obiektu 3-kondygnacyjnego, wolnostojącego, całkowicie podpiwniczonego, o zwartym obszarze, regularnym kształcie, z dostępem do dróg publicznych dojazdowych, bliskość do obwodnicy. Budynek o powierzchni użytkowej 2344,50m2, usytuowany na płaskim ogrodzonym terenie, z pięknym drzewiastym, ozdobnym parkiem - o powierzchni 2ha z możliwością powiększenia terenu do 8,3414ha.
  Całość jest oświetlona i częściowo utwardzona. Nieruchomość wzniesiona w roku 1920, w technologii tradycyjnej, murowana, dach stromy o konstrukcji drewnianej, kryty w części papą i dachówką ceramiczną. Ławy i ściany fundamentów oraz piwnic murowane z cegły, ściany nadziemia i piwnic murowane z cegły, wewnętrznie tynkowane. Stropy Kleina, schody żelbetonowe. Stolarka okienna i zewnętrzna drzwiowa drewniana, wewnętrzna drzwiowa drewniana i płytowa. Strych do adaptacji. Budynek do remontu i adaptacji pod usługi np. zdrowia, dom spokojnej starości, hotel (byłe prewentorium).
  Ponadto na posesji znajduje się wolnostojący budynek magazynowy (stan techniczny średni), parterowy bez podpiwniczenia z poddaszem gospodarczym o powierzchni użytkowej245m2 z przeznaczenie do remontu i adaptacji. Wyposażony w sieć elektryczną, wodociągową, kanalizację sanitarną. Dodatkowo znajduje się budynek agregatu prądotwórczego wolnostojący, parterowy z 1970roku, o powierzchni użytkowej 12,3m2.
  Kolejnym budynkiem zlokalizowanym na terenie obiektu jest budynek gospodarczy, wolnostojący o powierzchni użytkowej 19,60m2, z roku 1970 z przeznaczeniem do remontu i adaptacji stan techniczny średni. Uzbrojenie: energia, woda, telefon i kanalizacja sanitarna, gaz, wyposażony we własne centralne ogrzewanie (kotłownia posiada piec na opał stały), sieć odgromową i wentylację grawitacyjną i mechaniczną

  Miejscowy plan ogólnego zagospodarowania przestrzennego miasta Paczkowa:
  Symbol terenu:
  C20 UZ
  Teren urządzeń zdrowia istniejące adoptowane prewentorium. W istniejącym III kondygnacyjnym obiekcie prewentorium dopuszczalna modernizacja i pozioma rozbudowa obiektu. Rozbudowa architektonicznie nawiązywać winna do obiektu podstawowego. Dopuszczalna zmiana funkcji obiektu na szpital. Wschodnia część działki (ok. 1,0ha) możliwa do przeznaczenia na dom spokojnej starości, oddział geriatryczny, itp.

  BIURO BROKER HOUSE NIERUCHOMOŚCI, SPRZEDAŻ, WYNAJEM DOMY, MIESZKANIA, POWIERZCHNIE KOMERCYJNE OPOLE, WOJ. OPOLSKIE--- POŚREDNICTWO KREDYTOWE---ul. Sempołowskiej 1, Opole --- Kontakt: Dariusz Kowol, pod nadzorem licencji nr 11486, tel. 500-233-344, 77/ 441 27 22, [email protected], pozostałe oferty na www.brokerhouse.pl

  Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

  BIURO BROKER HOUSE NIERUCHOMOŚCI, SPRZEDAŻ, WYNAJEM DOMY, MIESZKANIA, POWIERZCHNIE KOMERCYJNE OPOLE, WOJ. OPOLSKIE--- POŚREDNICTWO KREDYTOWE---ul. Sempołowskiej 1, Opole. Kontakt: 77/ 441 27 22.

  UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNE SPOTKANIE Z DORADCĄ KREDYTOWYM BROKER HOUSE NIERUCHOMOŚCI, KTÓRY BEZPŁATNIE SPRAWDZI TWOJĄ ZDOLNOŚĆ KREDYTOWĄ ORAZ PORÓWNA OFERTĘ KREDYTÓW HIPOTECZNYCH W BANKACH.

  Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości
  Numer ogłoszenia: 52493-S-5696
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  Awarat użytkownika
  Broker House Nieruchomości
  Dariusz Kowol
  500... Pokaż numer
  Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Ta witryna korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA.