279 820 PLN

OFERTA DEWELOPERSKA, 0% , Sosnowiec Zagórze

Sosnowiec, Zagórze, Dworska

Ostatnia aktualizacja:

08 lis 2022Odśwież

Podstawowe:

 • Cena:279 820 PLN7 567 PLN / m2
 • Powierzchnia:36,98 m2
 • Liczba pokoi:2
 • Piętro:2(3 piętra w budynku)

Dodatkowe:

 • Rok:2023
 • Standard wnętrza:DO WYKOŃCZENIA
 • Rynek:wtórny
 • Winda w budynku
 • Balkon
 • Komórka lokatorska
 • Miejsce parkingowe

Opis:

KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, bez 2% PCC
PLANOWANY TERMIN REALIZACJI: III kwartał 2023 r.

Budynek 6 - lokal nr 24, balkon: 4,20 m

[ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z inwestycji, informacja o standardzie wykończenia na stronie brokera pod linkiem: www.homeplus.pl/,1499/78/OI ]

Osiedle usytuowane zostanie w północno-zachodniej części Sosnowca – w dzielnicy Zagórze. Niedaleka odległość od tras szybkiego ruchu, w tym od ważnej logistycznie drogi krajowej nr 94, a także terenów zielonych, są ogromnymi atutami tego osiedla.

W inwestycji są zarówno kawalerki, jak również kilkupokojowe mieszkania rodzinne. Wszystkie łączy bardzo duża funkcjonalność i wysokiej jakości technologia budowlana oraz wykończeniowa. Do dyspozycji mieszkańców będą cichobieżne windy oraz podziemne garaże.

W sześciu 4-kondygnacyjnych budynkach przewidziano 158 mieszkań, z których każde będzie miało taras lub balkon. Wybrane mieszkania na najwyższych piętrach będą posiadały wyjątkowe, wyróżniające się na skalę regionu Zagłębia tarasy widokowe na dachu

Atuty inwestycji:
ogrzewanie podłogowe
wygłuszające drzwi i okna
wysoki standard wykończenia wnętrz i części wspólnych
świetna lokalizacja na wzgórzu niedaleko trasy DK94
bliskość Lasu i Lasku Zagórskiego oraz Górki Środulskiej

W ramach przedsięwzięcia deweloperskiego planowana jest :
- budowa 6 budynków mieszkalnych wielorodzinnych o jednakowej wysokości -4 kondygnacji nadziemnych z jednokondygnacyjnym garażem podziemnym.
- Budynki są jednoklatkowe z jednym wejściem z zewnątrz oraz po jednym dźwigu osobowym (obsługującym wszystkie kondygnacje).
- Wjazd do garaży podziemnym w budynku 2, 3, 4, 5 oraz 6 poprzez dwukierunkową drogę wewnętrzną od strony południowej.
- Dojście do poszczególnych budynków bezpośrednio z poziomu chodnika.
Komunikacja pionowa w budynkach w postaci pojedynczej klatki schodowej, która łączy wszystkie kondygnacje
-budowa elementów zagospodarowania terenu i małej architektury
- budowa i przebudowa infrastruktury technicznej
___________RODO : HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w (05-250) Radzyminie, Al. Jana Pawła II 1B, informuje Państwa, iż podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu świadczenia usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przez nasze biuro.
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
- Dane mogą być udostępniane przez HOMEPLUS podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.).
- Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
- Administratorem danych jest HOME PLUS – Ireneusz Kurzyński oraz HOME PLUS - Małgorzata Kosińska z siedzibą w Radzyminie , Al. Jana Pawła II 1B, e-mail: [email protected] Przekazane przez Państwa osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania umowy oraz dodatkowo przez okres wynikający z przepisów o przedawnieniu roszczeń – w celu ewentualnej ochrony prawnej administratora. Nie później niż rok po upływie tego okresu dane osobowe zostaną trwale usunięte z systemów informatycznych, a dane papierowe – trwale zniszczone. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie podanych przez Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
---------------------
UWAGA!*Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. HOMEPLUS Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, kompletność i aktualność prezentowanych obiektów, staramy się jednak, aby informacje dotyczące ofert były możliwie najbardziej kompletne i aktualne.
Numer ogłoszenia: 37291-S-110290_78_OMS
 • Zgłoś błąd
  • Ogłoszenie nieaktualne
  • Błędny adres
  • Błąd w opisie
  • Publikowane wielokrotnie
  • Inny
Awarat użytkownika
HOMEPLUS Nieruchomości
Maria Gardyńska
603... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Ta witryna korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA.