649 000 PLN

Twój dom lub inwestycja - urokliwa lokalizacja

Rajec Szlachecki (powiat radomski, gmina Jedlnia-Letnisko)

Ostatnia aktualizacja:

9 godz temuOdśwież

Podstawowe:

 • Cena:649 000 PLN3 056 PLN / m2
 • Powierzchnia:212,40 m2
 • Pow. działki:1 049 m2
 • Pokoje:4

Dodatkowe:

 • Rok:2021
 • Typ zabudowy:bliźniacza
 • Liczba pięter:1
 • Rynek:wtórny

  Opis:

  Na ul. Bajkowej, w uroczym miejscu pod Radomiem, znajdziesz nieruchomość, która da Ci kilka możliwości. Możesz w niej zamieszkać sam, możesz zaprosić do tej inwestycji najlepszych przyjaciół, możesz też ją wykończyć i sprzedać lub wynająć. Wszystko w zasięgu Twoich możliwości.

  LOKALIZACJA

  Rajec Poduchowny to wieś pod Radomiem. Od centrum miasta dzieli ją zaledwie 10 min. jazdy samochodem. To miejsce w ostatnich latach stało się ulubioną lokacją tych, którzy z miasta zapragnęli uciec. Tu znajdują przestrzeń, niczym nie zakłócone widoki, oraz bliskość Siczek - zalewu, nad którym okoliczni mieszkańcy wypoczywają w leniwe dni.


  DZIAŁKA

  Typowy kwadrat, zabudowany od drogi budynkiem, który skutecznie odgradza prywatną część ogrodów, przynależnych do każdego z lokali. Przy działce znajdują się wszystkie media:
  - prąd
  - woda
  - gaz
  Typowa kanalizacja nie jest obecnie w planach.


  BUDYNEK

  Klasyczny, dwukondygnacyjny bliźniak, stojący na jednej 1000-metrowej działce. Lokale stanowią swoje lustrzane odbicia.
  Stan surowy otwarty pozwala na mnogość aranżacji i zmian w wewnętrznym projekcie i w zewnętrznej aranżacji tyłu budynku (wyjście na ogród, taras).
  Konstrukcja zamknięta dwuspadzistym dachem z blachodachówki.

  DOM

  Każdy z lokali to 2 kondygnacyjna konstrukcja.
  Dół złożony jest z garażu oraz kuchni otwartej na salon, kameralnego salonu z wyjściem na przyszły taras, toalety i pomieszczeń gospodarczych.
  Góra natomiast, jako strefa prywatna, to 3 osobne pokoje z balkonami oraz łazienka - duża przestronna, dająca możliwość zbudowania prawdziwego pokoju relaksu.

  Każdy z budynków, po formalnym podziale, będzie miał do dyspozycji ok. 250m2 terenu za budynkiem.

  FINANSE

  Sprzedaży podlega całość, czyli 2 bliźniacze lokale wraz z całą 1000m2 działką.

  Cena: 649000 PLN

  KONTAKT

  Zainteresowany?
  Skontaktuj się z nami pod numerem +48 799 350 796 lub napisz nam maila poprzez formularz kontaktowy dostępny w ogłoszeniu.

  —————————————————————————

  Czy wiesz, że z homfi możesz kupić nieruchomość kompleksowo, tzn. załatwiając wszystko w jednej firmie? Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji doświadczonych ekspertów kredytowych, zdolnych architektów wnętrz i zaradnych specjalistów od zarządzania najmem. Dzięki temu z nami znajdziesz nieruchomość, sfinansujesz jej zakup, zaprojektujesz i wykończysz jej wnętrze a następnie sprzedasz lub wynajmiesz z opcją przekazania nam nieruchomości do zarządzania najmem.

  Zainteresowany? Zapytaj opiekuna oferty o szczegóły.
  Numer ogłoszenia: 35360-S-5073_2089_ODS
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  Awarat użytkownika
  homfi
  Marcin Lehmann
  799... Pokaż numer
  Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Ta witryna korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA.