2 800 000 PLN

Osiedle Oficerskie - świetna oferta dla inwestora

Kraków, Grzegórzki, Domki

Ostatnia aktualizacja:

15 cze 2021Odśwież

Podstawowe:

 • Cena:2 800 000 PLN7 407 PLN / m2
 • Powierzchnia:378 m2
 • Pow. działki:200 m2
 • Pokoje:11

Dodatkowe:

 • Rok:1930
 • Typ zabudowy:kamienica
 • Liczba pięter:2

  Opis:

  Biuro BB Partner ma przyjemność polecić na sprzedaż niewielką kamienicę położoną przy cichej, bocznej uliczce na Osiedlu Oficerskim, dwa kroki od pętli tramwajowej przy ul. Rakowickiej. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonej działce o powierzchni 2 arów.

  Budynek składa się z przyziemia, parteru, pierwszego piętra z balkonami oraz użytkowego poddasza z oknami połaciowymi i ma 378 m2 powierzchni całkowitej. Przewidziano w nim 6 mieszkań  - po dwa na każdej kondygnacji.

  Na parterze mieści się kawalerka o powierzchni 25,85 m2 oraz mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 57,06 m2, na pierwszym piętrze kawalerka o powierzchni 26,71 m2 oraz mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 58,55 m2 a na poddaszu dwie kawalerki o powierzchni użytkowej 31,20 m2 oraz 33,77 m2. Dla każdego z tych mieszkań będzie możliwość wydzielenia osobnej księgi wieczystej. W przyziemiu, oprócz pomieszczenia gospodarczego na własną kotłownię i piec oraz 7 komórek lokatorskich mieści się lokal o powierzchni 42,31 m2, który można przeznaczyć na wynajem. Przyszły właściciel może też dokonać innego podziału, jest to możliwe nawet na tym etapie. Warto podkreślić ,że plan zagospodarowania pozwala na podwyższenie budynku do 12 m co stwarza możliwość stworzenia z obecnego poddasza pełnego piętra i nadbudowy nowego poddasza, wówczas powierzchnia nieruchomości zwiększyłaby się o ok. 95 m2.

  Wysokość poszczególnych kondygnacji to: przyziemie 220 cm, parter 262 cm, pierwsze piętro 282 cm natomiast maksymalna wysokość poddasza to 252 cm.

  Niewielki i cichy ogródek tylko dla mieszkańców kamieniczki znajduje się od strony południowej.

  W samym ogródku mieści się niewielki budynek, który można zaadaptować np. na pomieszczenie dla rowerów, natomiast zgodnie z planem istnieje możliwość jego rozbudowy do wysokości 4 metrów i do powierzchni 50 m2.


  W budynku aktualnie trwają prace remontowe. Do tej pory zostały wymienione wszystkie okna (stolarka PCV, 3 szybowe z ocieplanym profilem), są wymieniane instalacje. W przyziemiu została zamontowana już wspólna kotłownia gazowa z nowym piecem oraz powstały komórki lokatorskie. Wszystkie media są opomiarowane indywidualnie. Obecny beżowy tynk zostanie zastąpiony tynkiem w odcieniu szarości. Budynek będzie oddany w stanie deweloperskim.

  Cena: 2 800 000 pln. Gdyby przyszły właściciel wolał sam dokończyć remont, istnieje możliwość obniżki ceny - do uzgodnienia. Istnieje możliwość zakupu również poszczególnych pięter ewentualnie mieszkań, które byłyby wyceniane osobno.

  Świetna okolica, centrum Krakowa,bardzo dobre połączenie tramwajowe i autobusowe. W okolicy przedszkole, szkoła, Uniwersytet Ekonomiczny, Politechnika Krakowska. 7 minut spacerem na Dworzec MDA oraz PKP oraz do Galerii Krakowskiej. Unity Center oraz biurowce High Five znajdują się również w niewielkiej odległości.

  Zapraszamy do kontaktu i na prezentację!

  Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

  Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego, oferujemy również konsultację z naszym architektem wnętrz. a inwestorowi zapewniamy usługę zarządzania najmem.

  Zapraszam do kontaktu!

  Marta Wojnar - Furlanetto
  BB Partner Real Estate
  tel. +48 790 222 280

  Wspólne zdrowie i bezpieczeństwo to nasz priorytet. Podczas spotkania zachowujemy najwyższe środki ostrożności. Stosujemy nowoczesne rozwiązania w celu komunikacji, konsultacji oraz prezentacji nieruchomości.
  Numer ogłoszenia: 0049130-S-BB108800
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  BB Partner
  Marta Wojnar-Furlanetto
  +48... Pokaż numer
  Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.