447 950 PLN

Mieszkanie na sprzedaż, 26 m2, Zakopane

Zakopane, Paryskich

Ostatnia aktualizacja:

ponad 3 mies temuOdśwież

Podstawowe:

 • Cena:447 950 PLN17 229 PLN / m2
 • Powierzchnia:26 m2
 • Liczba pokoi:1
 • Piętro:1(3 piętra w budynku)

Dodatkowe:

 • Rok:2018
 • Standard wnętrza:BARDZO WYSOKI STANDARD
 • Winda w budynku

Opis:

Apartament o powierzchni 26,35 mkw. w 4-gwiazdkowym hotelu Paryskim w Zakopanem w samym sercu Tatr.

Lokal z 2018 roku wykończony ,,pod klucz'' (umeblowanie jest własnością sprzedającego) składa się z pokoju, przedpokoju i łazienki. Z balkonu rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na Tatry. Czynsz w wysokości 66 zł.
15-letnia umowa najmu z operatorem zapewnia bieżące zarządzanie, utrzymanie i konserwację. Klient kupujący ma do wyboru:
- podział zysków 50/50 pomiędzy operatora a właścicieli
- gwarancja wynajmu: roczny zysk w wysokości 19762 zł (w tym roku 17127 zł) + nadwyżka powyżej 6 mln zł obrotu obiektu dzielona 50/50 pomiędzy operatora a właścicieli

14 dniowy pobyt właścicielski daje możliwość bliższego zapoznania się z urokami otaczającej nas natury oraz potęgi gór.

Najbliższe otoczenie gwarantuje relaks i wypoczynek od codzienności dzięki bliskości szlaków i strefie Wellness, oraz spokój i ciszę dzięki malowniczym widokom.

Przy sprzedaży właściciel nie wystawia faktury VAT. Podana cena jest ceną brutto.
Zachęcam do obejrzenia apartamentu!

www.apartamenty.propertyhomes.pl

PROPERTY & HOMES Sp. z o.o. informuje, że dane zamieszczone w ofercie mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeks cywilny, jak również nie stanowią oferty w postaci elektronicznej w rozumieniu art. 66 ¹ Kodeksu cywilnego.

PROPERTY & HOMES Sp. z o.o. informuje, że dane w ofercie nie stanowią usługi doradztwa finansowego, prawnego i podatkowego oraz nie należy ich traktować jako rekomendacji dotyczących podjęcia decyzji inwestycyjnej.

PROPERTY & HOMES Sp. z o.o. dołożyło należytych starań, aby zamieszczone w ofercie informacje były rzetelne i oparte na kompetentnych źródłach, jednak nie może zagwarantować ich poprawności, zupełności i aktualności. Materiał opracowany i prezentowany w ofercie ma charakter wyłącznie informacyjny a ryzyko wykorzystania informacji zamieszczonych w ofercie, w zakresie podjęcia decyzji inwestycyjnej, ponosi wyłącznie odbiorca oferty.
Property & Homes - Apartamenty od kilku lat zajmuje się sprzedażą apartamentów wakacyjnych i inwestycyjnych nad polskim morzem, w górach i dużych miastach. Posiadamy bazę kilkuset ofert zarówno z rynku wtórnego jak i pierwotnego. Współpracujemy z największymi inwestorami budującymi projekty typu condo i apartamentowe. Znajdą Państwo u nas nieruchomości z gwarantowanym najmem (stałą stopą zwrotu z inwestycji) jak i z możliwością wynajmu poprzez zewnętrzne firmy, z podziałem zysków. Oferujemy także apartamenty typu "second home", do własnego wykorzystania. Property & Homes - Apartamenty współpracuje także z zagranicznymi firmami i inwestorami, oferując nieruchomości np. w Hiszpanii czy Azji Południowo-Wschodniej. Pomożemy Państwu w uzyskaniu finansowania wybranej inwestycji. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, tak byśmy mogli przygotować sprofilowaną dla Państwa ofertę i doradzić w wyborze apartamentu. Kontakt: Barbara Wysocka +48 663532265, Paulina Gliszczyńska +48 601406659. apartamenty.propertyhomes.pl

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: (licencja nr: 13878)


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
Numer ogłoszenia: 0041133-S-PHO_MS_2823
 • Zgłoś błąd
  • Ogłoszenie nieaktualne
  • Błędny adres
  • Błąd w opisie
  • Publikowane wielokrotnie
  • Inny
Sprawdź zdolność kredytowąSprawdź zdolność kredytową
Property & Homes Sp. z o.o.
Property & Homes
797... Pokaż numer