475 000 PLN

Dom z dużą działką i zabudowaniami

Witoszów Dolny (powiat świdnicki, gmina Świdnica)

Ostatnia aktualizacja:

ponad 3 mies temuOdśwież

Podstawowe:

 • Cena:475 000 PLN2 375 PLN / m2
 • Powierzchnia:200 m2
 • Pow. działki:6 500 m2
 • Pokoje:8

Dodatkowe:

 • Rok:1913
 • Typ zabudowy:wolnostojąca
 • Liczba pięter:1

  Opis:

  W Witoszowie Dolnym na działce 65 ar znajduje się dom, zabudowania gospodarcze, ogród, sad, na granicy działki rzeka, a za nią las...
  Jest to nieruchomość dla osób, które wykorzystają przestronne budynki na przykład pod różnego rodzaju działalność gospodarczą lub pod agroturystykę. Duży ogród pozwala zaś na ciekawe zaaranżowanie go i podkreślenie pięknych atutów natury.

  Dom składa się z:
  - parteru, na którym rozmieszczone są trzy pokoje (13,6m2, 24,4m2, 38,2m2), kuchni (18,9m2), wc, łazienki oraz pomieszczeń gospodarczych.
  - I piętra z pięcioma pokojami (13,6m2, 24,4m2, 38,2m2, 18,9m2, 9,2m2) oraz trzech pomieszczeń gospodarczych (15,6m2, 10,8m2, 9,8m2) mogących służyć za kolejne pokoje lub łazienkę.
  - strychu dwupiętrowego, do zaadaptowania pod pokoje, ponieważ wysokość pomieszczeń jest ponad 2,5m.
  W domu jest rozprowadzone ogrzewanie etażowe na koks. Obecnie są dwa oddzielne piece, ponieważ mieszkały wcześniej w tym domu dwie osobne rodziny. Woda ciepła na bojler oraz podgrzewacz wody. Doprowadzony prąd oraz siła. W miejscowości brak gazu (kuchenka gazowa na butlę), ale jest kanalizacja i woda miejska.
  Okna stare, na dachu dachówka ceramiczna uzupełniona około 30 lat temu. Na podłogach ocieplana wykładzina, pod nią beton lub deski drewniane.
  Nieruchomość wymaga nakładów finansowych, ale ma za to wiele atutów, które trzeba zobaczyć na bezpośredniej prezentacji.
  Na posesję wjazd jest przez piękną bramę. W podwórzu oprócz domu posadowiony jest budynek o powierzchni ponad 30m2 na parterze plus poddasze, który kiedyś służył jako domek dla pracowników. Dodatkowo jest stajnia, obora, chlewnia, kurnik, trzy garaże oraz dwie stodoły połączone ze sobą łukiem. Z boku jest przestronna wiata na kombajn. Natomiast za domem ujęcie wody źródlanej z zamontowanym kranem.

  Wraz z domem sprzedawana również działka numer 82 o powierzchni 4 ar.

  W pobliżu nieruchomości przystanek autobusowy, sklep. Oczywiście także szkoła i przedszkole.

  Współpraca z RenomaHome to gwarancja:
  - profesjonalnej obsługi przez licencjonowanych doradców ds. nieruchomości,
  - pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego i gotówkowego,
  - opieki prawnej, notarialnej, rzeczoznawcy majątkowego,
  - rzetelnego przekazania nieruchomości wraz z przepisaniem liczników,
  - otrzymania atrakcyjnych zniżek na materiały wykończeniowe aż do 20%!!!!
  Dodatkowo w naszym biurze jest Punkt Tauronu! U nas zawrzesz nowe umowy, przepiszesz dotychczasowe, a także w ramach jednego pakietu na dostawę gazu i prądu otrzymasz rabat 
  Zapraszamy!
  Kontakt pod numerem: 883334756 lub pod mailem: bdoruch@renomahome.pl  Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
  Numer ogłoszenia: 0037537-S-3510_5239_ODS
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  Sprawdź zdolność kredytowąSprawdź zdolność kredytową
  RENOMAHOME
  Beata Doruch
  883... Pokaż numer