345 230 PLN

Działka budowlana na sprzedaż, 3634 m2, Cieszyn

Cieszyn

Ostatnia aktualizacja:

28 maj 2021Odśwież

Podstawowe:

 • Cena:345 230 PLN95 PLN / m2
 • Powierzchnia:3 634 m2

Dodatkowe:

 • Rodzaj działki:budowlana

  Opis:

  Na sprzedaż działka o powierzchni 3634 m położona w topowej lokalizacji, bezpośrednio przy ul. Reymonta w Cieszynie. Działka o regularnym kształcie- prostokąt o wymiarach około 30 x 120 m. W sąsiedztwie nieruchomości rozproszona zabudowa mieszkaniowa oraz działki niezabudowane. Nieruchomość położona jest w terenie, gdzie nie obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego. Nowy właściciel przed zakupem może wystąpić do Urzędu Miejskiego z wnioskiem o wydanie decyzji o warunkach zabudowy dla planowanej inwestycji. Media w zasięgu nieruchomości.
  Oferta idealnie nadaje się dla inwestora pod budowę kilku budynków mieszkalnych lub dla klienta, który poszukuje dużej działki w spokojnym miejscu.

  Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej położenie na bardzo dobrym i spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych, stosunkowo nie daleko ścisłego centrum miasta. Działka ma dostęp do asfaltowej drogi gminnej, w odległości kilkunastu metrów znajduje się przystanek komunikacji miejskiej.

  Biuro pomaga w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości, bądź zajmie się sprzedażą nieruchomości już posiadanych celem sfinansowania zakupu !

  Podana cena nieruchomości nie zawiera kosztów dodatkowych związanych z umową przeniesienia własności ( podatek PCC, opłaty notarialne, prowizja biura).

  Wszelkie dodatkowe informacje pod numerem telefonu 0 601-084-625

  Zapraszamy również na www.facebook.pl/best.cieszyn

  DANE KONTAKTOWE:
  Best Nieruchomości
  601084625
  biuro@best-nieruchomosci.pl
  best-nieruchomosci.pl

  LINK DO OFERTY:
  http://best-nieruchomosci.pl/oferta/32

  Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

  Biuro Nieruchomości BEST
  43-400 Cieszyn, ul. Głęboka 24
  tel.: 601-084-625
  www.best-nieruchomosci.pl
  fb.me/best.cieszyn

  Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości
  Numer ogłoszenia: 0034236-S-32
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  Biuro Nieruchomości BEST
  Best Nieruchomości
  601... Pokaż numer
  Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.