519 000 PLN

Dom wolnostojący w atrakcyjnym miejscu.

Cieszyn

Ostatnia aktualizacja:

27 cze 2021Odśwież

Podstawowe:

 • Cena:519 000 PLN3 629 PLN / m2
 • Powierzchnia:143 m2
 • Pow. działki:678 m2
 • Pokoje:4

Dodatkowe:

 • Typ zabudowy:wolnostojąca

  Opis:

  Na sprzedaż nieruchomość położona niedaleko centrum miasta, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji- rejon Zoru w Cieszynie. Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej około 143 m wzniesiony w 1995 roku, posadowiony na działce o powierzchni 678 m.

  Budynek jest domem jednorodzinnym z garażem o atrialnym układzie pomieszczeń. Pomieszczenia rozmieszczone są na kilku poziomach skomunikowanych ze sobą wewnętrzną klatką schodową. Poziom I (wejście do budynku od strony drogi) stanowi wiatrołap oraz przestronna kuchnia w zabudowie. Na niższym poziomie II zlokalizowane są dwa pokoje z widokowym balkonem oraz łazienka z toaletą. Kolejny III poziom to jeden pokój oraz pomieszczenie gospodarcze np. na pralnię. Ostatni IV poziom to jeden pokój z dużym oknem i super widokiem na góry, nieduża łazienka z prysznicem i toaletą, kotłownia oraz pomieszczenie do zagospodarowania np. na kolejny pokój, garderobę itp. Z tego poziomu jest dostęp na taras i ogród za budynkiem. Dom posiada również przestronny strych.

  Budynek został wzniesiony w latach 90-tych metodą tradycyjną poprzez wymurowanie ścian z dachem dwuspadowym o konstrukcji drewnianej krytym gontem bitumicznym. Dom jest w dobrym stanie technicznym, około 10 lat temu został w nim wykonany generalny remont, obejmujący między innymi wymianę instalacji, stolarki okiennej, docieplenie ścian ( styropian gr. 10 cm). Budynek wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania zasilaną piecem na paliwa stałe oraz gazowym piecem dwufunkcyjnym ( możliwość swobodnego przełączania źródła ciepła). Ciepła woda użytkowa z bojlera lub z pieca gazowego.
  Wnętrze budynku jest zadbane, czyste i suche. W pokojach na podłodze panele, ściany malowane. Kuchnia, łazienki, korytarz wykafelkowane. Budynek nadaje się do zamieszkania "od zaraz".

  Nieruchomość jest całkowicie ogrodzona i zagospodarowana. Dojście i dojazd do garażu utwardzony kostką, taras za budynkiem wypłytkowany, ogród obsadzony tujami, zadbany i dobrze utrzymany. Niewątpliwym atutem nieruchomości poza super lokalizacją w miejscu bardzo spokojnym, a zarazem niedaleko centrum miasta są fenomenalne widoki na góry zarówno z okien pokoi, jak i terenu działki. Dzięki ekspozycji i nachyleniu terenu w kierunku południowym nieruchomość jest niezwykle słoneczna i widna.

  Cena sprzedaży: 519.000 zł

  Biuro pomaga w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości, bądź zajmie się sprzedażą nieruchomości już posiadanych celem sfinansowania zakupu !

  Podana cena nieruchomości nie zawiera kosztów dodatkowych związanych z umową przeniesienia własności ( podatek PCC, opłaty notarialne, prowizja biura).

  Wszelkie dodatkowe informacje pod numerem telefonu 0 601-084-625

  Zapraszamy również na www.facebook.pl/best.cieszyn

  DANE KONTAKTOWE:
  Best Nieruchomości
  601084625
  biuro@best-nieruchomosci.pl
  best-nieruchomosci.pl

  LINK DO OFERTY:
  http://best-nieruchomosci.pl/oferta/10

  Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

  Biuro Nieruchomości BEST
  43-400 Cieszyn, ul. Głęboka 24
  tel.: 601-084-625
  www.best-nieruchomosci.pl
  fb.me/best.cieszyn

  Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości
  Numer ogłoszenia: 0034236-S-10
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  Biuro Nieruchomości BEST
  Best Nieruchomości
  601... Pokaż numer
  Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Ta witryna korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA.