31 170 PLN

Działki budowlane o pow. od 1039m2 w gm. Namysłów.

Namysłów

Ostatnia aktualizacja:

16 maj 2019Odśwież

Podstawowe:

 • Cena:31 170 PLN30 PLN / m2
 • Powierzchnia:1 039 m2

Dodatkowe:

  Opis:

  W naszym biurze kupujący nie płacą prowizji. Do sprzedaży 23 działki, przeznaczone pod zabudowę mieszkaniowo-usługową zlokalizowane w gminie Namysłów!
  Marzysz, żeby zamieszkać w cichej spokojnej okolicy otaczającej się lasami na nowo powstającym nowoczesnym osiedlu mieszkaniowym a zarazem z bardzo dobrym dojazdem do miasta? Ta oferta jest Właśnie dla Ciebie.

  Na sprzedaż łącznie 23 działki budowlane o powierzchni od 1039 m2 do 1300 m2 położone w jednej z miejscowości gminy Namysłów!

  Cena za 1 m2 działki wynosi 30 zł.

  W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego zatwierdzonym uchwałą Rady Miejskiej w Namysłowie nieruchomości gruntowe niezabudowana zostały oznaczone symbolem ZI.1MNU mówiącym o przeznaczeniu gruntu pod zabudowę mieszkaniowo-usługową.

  W sąsiedztwie przedmiotowej działki znajdują się takie media jak::


  sieć wodna,
  sieć wodno - kanalizacyjna,
  sieć energetyczna


  Działki mają kształt zbliżony do prostokąta położone są blisko drogi głównej. Ich płaskie ukształtowanie oraz brak zabudowań pozwala przyszłemu właścicielowi na dogodną aranżację terenu i wybór projektu budowlanego. Obecny właściciel doprowadził prąd do 7 działek. Działki położone są w sąsiedztwie działek niezabudowanych oraz domów jednorodzinnych, co dodatkowo uatrakcyjnia zakup przedmiotowej nieruchomości. W bliskim sąsiedztwie znajduje się las, który jest dodatkowym atutem działki. Dojazd drogą gminną oraz drogą wewnętrzną.

  Lokalizacja to jedna z miejscowości w gminie Namysłów, położona na trasie głównej. Dojazd jest bezproblemowy - drogą asfaltową, a następnie drogą utwardzoną. Odległość od centrum miasta Namysłów to zaledwie kilka minut, co umożliwia szybkie załatwianie spraw urzędowych, bankowych, zdrowotnych i innych. Dobry dojazd do miast wojewódzkich: Wrocław - 65km, Opole - 50km.
  Kliencie nic nam nie zapłacisz, a otrzymasz:


  kilkaset ofert w jednym miejscu,
  pomoc przy załatwieniu kredytu na zakup nieruchomości,
  rzetelną informacje o każdej ofercie,
  sprawdzony stan prawny nieruchomości,
  możliwość obejrzenia każdej oferty w dogodnym dla siebie terminie,
  uzgodnione warunki i dokumentację do zawarcia umowy przedwstępnej,
  pełną dokumentację i koordynację aktu notarialnego,
  protokoły przekazania nieruchomości i liczników,
  zapłatą dla nas ma być Twój uśmiech.  Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.
  Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

  Odnośnik do oferty na stronie biura: https://www.kosikowski.com.pl/ad/3464

  OSOBA PROWADZĄCA
  Małgorzata Szyporta
  tel. (+48) 887 30 50 60
  tel. (+48) 77 410 50 60
  www.kosikowski.com.pl
  m.szyporta@kosikowski.com.pl
  Pod nadzorem pośrednika - licencja 11884

  Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Kosikowski Nieruchomości - Biuro Namysłów (licencja nr: 11884)


  Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
  Numer ogłoszenia: 0032182-S-KOS_GS_3412_1
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  Kosikowski Nieruchomości - Biuro Syców
  Kosikowski Nieruchomości - Biuro Namysłów
  774... Pokaż numer