87 200 PLN

Ostatnia działka z MPZP w Pruszczu-zainwestuj

Pruszcz

Ostatnia aktualizacja:

08 lip 2023 Odśwież

Podstawowe:

 • Cena: 87 200 PLN 80 PLN / m2
 • Powierzchnia: 1 090 m2
 • Szerokość działki: 37 m

Dodatkowe:

 • Rodzaj działki: budowlana

Opis:

Myślisz o budowie domu w przyjaznym, spokojnym, ale rozwojowym miejscu?
A może chcesz zainwestować wolne środki tak, by uciec przed inflacją, a w przyszłości uzyskać dobry zysk?

Zapraszam - zostały nam już tylko ostatnia działka budowlana położona w prężnie rozwijającej się miejscowości Pruszcz, 24 km od ul. Zamczysko w bydgoskim Fordonie i tyle samo w przeciwną stronę, do Świecia.

Dostępny metraż: 1090m2
Cena: 80zł/m2

Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (oznaczenie w planie: 46MN i 47MN) zakładającym powstawanie na tym terenie wolnostojących budynków mieszkalnych do 2 kondygnacji naziemnych (parter i poddasze użytkowe) o wysokości max do 10 m., a budynków garażowych i gospodarczych max do 6 m; dachy projektowanych budynków powinny być strome, wskazane są dwuspadowe, symetryczne; maksymalna powierzchnia zabudowy każdej z działek budowlanych - do 40% jej powierzchni.

Media: prąd przy działkach, szambo lub przydomowa oczyszczalnia ścieków, własna studnia - jednak gmina przewiduje w ciągu najbliższych 2 lat przeprowadzenie sporych inwestycji na tym obszarze, przede wszystkim poprowadzenie wodociągu i kanalizacji w drodze tuż przy działkach . Wójt gminy działa bardzo prężnie, w ostatnim czasie Pruszcz się bardzo rozwinął, poczyniono wiele nowych inwestycji, które ułatwiły życie mieszkańców - np. cały czas budują się nowe drogi. Oznacza to, że za 2-3 lata grunty te będą dużo więcej warte niż obecnie! Dlatego też warto je kupić właśnie teraz.

Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej - gminnej.

W Pruszczu jest wszystko, co potrzebne do spokojnego i bezpiecznego życia: szkoła, przedszkole, sklepy, markety (Polo Market, Pepco), usługi, apteki, kościół itp.
Co ważne, jest tu stacja PKP i oczywiście przystanek PKS zapewniający systematyczne połączenia zarówno na trasie z Bydgoszczą, jak i ze Świeciem.

Zapraszam serdecznie na prezentację!

Cały wybór działek w różnych lokalizacjach znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Magdalena Taczyńska
Licencjonowany pośrednik nieruchomości
tel.

Możesz liczyć na naszą pomoc na każdym etapie transakcji, łącznie z bezpłatną pomocą specjalisty w uzyskaniu kredytu bankowego, zgromadzeniem dokumentacji do notariusza, i sprawami posprzedażowymi.

We współpracującej z naszym biurem kancelarii notarialnej otrzymasz 30% rabatu na taksę notarialną!

Biuro Nieruchomości Dobre Miejsce jest członkiem Stowarzyszenia Profesjonalistów w Obrocie Nieruchomościami Pomorza i Kujaw w Bydgoszczy, Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz Stowarzyszenia Przedsiębiorców Kujaw i Pomorza w Bydgoszczy.
Sprawy nieruchomości są niezwykle istotne - zaufaj profesjonalistom!


Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Magdalena Taczyńska (licencja nr: 23705)


Numer ogłoszenia: 58902-S-DMMT_GS_1519
 • Zgłoś błąd
  • Ogłoszenie nieaktualne
  • Błędny adres
  • Błąd w opisie
  • Publikowane wielokrotnie
  • Inny
Awarat użytkownika
Nieruchomości Dobre Miejsce
Magdalena Taczyńska
608... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Ta witryna korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość