2-pokojowe mieszkanie przy ul. Nowodworskiej
Pokój dzienny z aneksem kuchennym (sprzęt AGD) i z wyjściem na balkon, sypialnia, łazienka (prysznic, pralka), osobno WC.
MEDIA: czynsz najmu 1700 zł/mc + czynsz administracyjny + energia elektryczna
LOKALIZACJA: Biedronka, sklepy, szkoły, odległość do Centrum 15 min pieszo.
Otwieramy przed Tobą całe miasto!
Sprzedajemy i wynajmujemy mieszkania, domy, lokale i działki. Działamy zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Zapewniamy kompleksową obsługę : doradztwo kredytowe i prawne, pomoc notariusza, architekta oraz projektanta wnętrz.
W razie pytań, po prostu skontaktuj się z nami.
Nieruchomość prezentuje:
Małgorzata
tel. 790... pokaż numer
Opis oferty sporządzony został na podstawie informacji pochodzących od właściciela oferującego nieruchomość, dokumentów opisujących jej stan prawny i przeprowadzonych oględzin. Opis ten może podlegać aktualizacji w miarę zmiany stanu fizycznego i prawnego nieruchomości oraz nie stanowi oferty handlowej określonej w art. 66 i następnych
Na prezentacji prosimy Państwa o podpisanie potwierdzenia przekazania adresu. Ze względów bezpieczeństwa właścicieli nieruchomości konieczne będzie podanie swoich danych. Imię i nazwisko, PESEL, nr telefonu, a także złożenie czytelnego podpisu na karcie odbioru adresu.
Za usługę pośrednictwa pobieramy wynagrodzenie.
Numer ogłoszenia: 84153-W-TKL_MW_7915_14
-
Zgłoś błąd
- Ogłoszenie nieaktualne
- Błędny adres
- Błąd w opisie
- Publikowane wielokrotnie
- Inny