5 000 000 PLN

Dla fascynatów białego szaleństwa

Szczyrk

Ostatnia aktualizacja:

04 lut 2024 Odśwież

Podstawowe:

 • Cena: 5 000 000 PLN 8 139 PLN / m2
 • Powierzchnia: 614,30 m2
 • Pow. działki: 1 600 m2

Dodatkowe:

 • Typ zabudowy: dworek/pałac
 • Rynek: wtórny

Opis:

Doskonale położona nieruchomość typu rezydencjonalnego na zboczach Klimczoka na wys. 550m npm. Piękny widok na Skrzyczne. Na posesji dwa budynki: rezydencja i budynek letni a w nim bar i bilard oraz duże pomieszczenie z kominkiem-wędzarnią. Ponieważ rezydencja położona jest na bardzo stromym stoku góry, teren pod zabudowę został zniwelowany w układzie tarasowym. Celem zapobieżenia osuwania się gruntu łącznie zostało wybudowane 200 mb muru oporowego o średniej wysokości 3m, który w części nadziemnej obłożony jest cegłą klinkierową. Na terenie rezydencji znajdują się:
*basen kąpielowy letni z możliwością podgrzewania wody
*stawik zagłębiony w terenie wykładany naturalnym kamieniem, zasilany jest wodą z pobliskich źródeł. Przepływająca woda umożliwia hodowlę pstrągów.
*duża okrągła kaskadowa fontanna wykonana z naturalnego kamienia z ornamentyką rzeźbioną ręcznie, z podświetlaną efektownie wodą, sterowana pilotem.
*letni bar ze stołem do bilarda wykonany z naturalnego kamienia.
*kominek letni, będący jednocześnie paleniskiem wędzarni.

DODATKOWE INFORMACJE:
Typ zabudowy: rezydencja
Typ własności: własność
Stan domu: idealny
Materiał budowlany: kamień
Technologia wykonania: murowana
Liczba sypialni: 0
Liczba pokoi: 0
Kształt działki: prostokąt

LINK DO OFERTY:


-----------------------------------------

Informujemy, że treść niniejszego ogłoszenia ma charakter jedynie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych nieruchomości były możliwie dokładne i aktualne. Posiadamy oferty z rynku pierwotnego. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi agentami. (numery telefonów znajdziesz na naszej stronie w dziale "pracownicy").

Oferujemy profesjonalną i pełną obsługę w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz z zakresu pośrednictwa kredytowego. Pracujemy dla Państwa od 1996r.

Numer ogłoszenia: 69748-S-78102
 • Zgłoś błąd
  • Ogłoszenie nieaktualne
  • Błędny adres
  • Błąd w opisie
  • Publikowane wielokrotnie
  • Inny
Awarat użytkownika
Citymark Nieruchomości
Grzegorz Łazicki_
501... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Ta witryna korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość