1 313 000 PLN

Dom weselny z mieszkaniem bezczynszowym w Sosnowcu

Sosnowiec

Ostatnia aktualizacja:

06 gru 2022Odśwież

Podstawowe:

 • Cena:1 313 000 PLN3 009 PLN / m2
 • Powierzchnia:436,32 m2

Dodatkowe:

 • Typ lokalu:lokal użytkowy
 • Rok:1998
 • Rynek:wtórny

  Opis:

  Jeśli myślisz o zainwestowaniu swoich pieniędzy w bezpieczną nieruchomość, to mamy dla Ciebie ofertę wartą przemyślenia!

  Na obecną chwilę jest to budynek spełniający funkcję domu weselnego, ale wachlarz możliwości i potencjał adaptacyjny jest tutaj dużo szerszy ze względu na funkcjonalność i rozkład pomieszczeń - od wynajmu pokoi, przez restaurację, po wszelakie imprezy okolicznościowe.


  Budynek składa się z dwóch kondygnacji, z których pierwsza stanowiła powierzchnię typowo weselną tzn. sala weselna na 100 osób wraz z zapleczem kuchennym. Do tego powierzchnie magazynowe oraz obszerne garaże z kanałami.


  Na piętrze natomiast mieści się bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 45m2 składające się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki oraz osobno wydzielone 3 duże pokoje, z których każdy ma osobne podłączenie wody i osobne ogrzewanie podłogowe. Na piętrze mieści się również sala bankietowana na 40 osób i łazienka.
  Powierzchnie użytkowe piętra i parteru to niecałe 330m2.

  Do tego budynek gospodarczy z dodatkową powierzchnią magazynową dającą 107m2. W sumie 436m2 powierzchni użytkowej.


  Sala weselna przeszła generalny remont w 2011 roku, a cały interes funkcjonował od 1998 roku, przez co miał wyrobioną grupę powracających klientów, co może przełożyć się na dobre zwroty inwestycji w zależności od przyszłego przeznaczenia obiektu. Całość ogrzewana gazem, z dostępnym niezbędnym do prowadzenia interesu zapleczem higieniczno-sanitarnym oraz gastronomicznym.

  Na podłogach płytki i panele, na ścianach tapety, boazeria angielska lub gładzie. Nieruchomość bez większych potrzeb i inwestycji potrzebnych do przejęcia biznesu. Cały teren jest ogrodzony i wybrukowany, z powierzchnią parkingową na kilka samochodów, a wjazd na posesję zabezpieczony bramą wjazdową.


  Działka na której mieści się budynek ma około 6,5 ara. Nieruchomość jest sprzedawana ze wszystkimi sprzętami widocznymi na zdjęciach.


  Szczerze polecam, obiekt ma niesamowity potencjał adaptacyjny od szerokich funkcji usługowych po inwestycyjne. W razie pytań zapraszam do kontaktu.
  Oferta na wyłączność biura.
  Pomagamy kompleksowo na każdym etapie transakcji łącznie z doradztwem kredytowym oraz inwestycyjnym.
  Numer ogłoszenia: 68526-S-120462
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  Regionalne Centrum Nieruchomosci
  Adriana Baradziej
  789... Pokaż numer
  Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Ta witryna korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA.