985 000 PLN

2 Pokojowe mieszkanie z widną kuchnią i oddzielną toaletą

Warszawa, Mokotów, Sandomierska

Ostatnia aktualizacja:

3 godz temuOdśwież

Podstawowe:

 • Cena:985 000 PLN18 942 PLN / m2
 • Powierzchnia:52 m2
 • Liczba pokoi:2
 • Piętro:2(4 piętra w budynku)

Dodatkowe:

 • Rok:1935
 • Standard wnętrza:wykończony
 • Ogrzewanie:miejskie / ze wspólnoty
 • Ciepła woda:piec gazowy w mieszkaniu
 • Rynek:wtórny
 • Oddzielna kuchnia
 • Oddzielne wc
 • Balkon
 • Piwnica

Opis:

UWAGA!!!

KONTAKT E-mail:  [email protected] (po otrzymaniu wiadomości z Państwa numerem telefonu natychmiast się skontaktujemy)

SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA OD WŁAŚCICIELA (pośredników, maklerów,  biur nieruchomści itp. ,itd. – NIE POTRZEBUJEMY) Przytulne mieszkanie w pełni własnościowe 2 pokojowe z dużym balkonem na 2 piętrze w kamienicy z pełnej cegły z osobną widną kuchnią, osobną toaletą, osobną łazienką plus alkowa i piwnica. Wolne od zaraz. Hipoteka mieszkania niczym nieobciążona (żadnych zadłużeń, żadnych wpisów w księdze wieczystej) wraz z przekształceniem gruntu - pełna własność także gruntu (tzn. z użytkowania wieczystego w pełną własność). Mieszkanie w chwili obecnej całkowicie wyposażone (wyposażenie używane, ale w stanie nadającym się do użytku tzn. meble (szafy, stoły, tapczany wraz z pościelą itd.), pralka, lodówka wraz z zamrażarką - Siemens, kuchnia zabudowana z kuchenką i piecykiem gazowym, garnki, sztućce, talerze,itd.)telewizory, telefon, bojlery, firanki, alarm itd., itp.) i nadające się do natychmiastowego zamieszkania. Mieszkanie jest wyposażone w energię elektryczną, instalację elektryczną, instalację gazową, instalację wodno-kanalizacyjną, linię telefoniczną i telewizję kablową. Drzwi wejściowe dodatkowo zabezpieczone plus alarm. Woda ciepła i zimna (rury wodno-kanalizacyjne w pionach nowe - wymienione). Ogrzewanie centralne (tzw. „miejskie”).
Nowe okna i drzwi balkonowe izolowane – z podwójnymi szybami, ramy aluminiowe pokryte plastikiem, otwierane na bok i od góry (uchylane). Wszystkie okna od strony ulicy. Kuchnia widna z dużym oknem panoramicznym (prawie na 2/3 ściany szczytowej kuchni). W łazience wanna i umywalka (WC/toaleta - osobne pomieszczenie).
W/w mieszkanie nadaje się także doskonale na apartament lub też biuro, kancelarię itp.
Opis budynku:
Drzwi wejściowe do budynku zabezpieczone kartą-kluczem elektronicznym plus domofon.
Substancja całego budynku bardzo dobra. Wygląd zewnętrzny budynku bardzo dobry (nowy tynk).
Klatka schodowa czysta, widna (duże okna na półpiętrach) i przestrzenna (po remoncie). Bardzo duże podwórko - zadbane, dużo zieleni, możliwość parkowania oraz wjazdu nawet ciężarówką (duża brama wjazdowa oraz droga wewnętrzna pod same drzwi wejściowe od strony podwórka). Pojemniki na śmieci znajdują się na podwórku w specjalnym zadaszonym pomieszczeniu z cegły, daleko od budynku (ca. 30, 0 m), to zapewnia „czyste powietrze” w budynku i w mieszkaniu.
Położenie i okolica:

Położone w samym centrum Warszawy (na granicy Śródmieścia i Mokotowa) – boczna ulica od ulicy Rakowieckiej na wysokości MSWiA i ABW, ok. 80,0 m od ulicy Puławskiej i około 30 m od ul. Rakowieckiej. Cicha okolica a zarazem w centrum.
W okolicy: Europlex, ING Tower, szkoły, przedszkola, SGH, SGGW, MSWiA, ABW, Muzeum Geologiczne, Urząd Dzielnicy Mokotów, poczta, park „Morskie Oko”, kościoły, przychodnie i gabinety lekarskie, sklepy, kino „Silver Screen”, Teatr Nowy, centrum finansowe, banki, hotele itp., itd.
Komunikacja: dużo linii autobusowych, tramwajowych, przystanki metra, postój taksówek.

Tramwaje i autobusy:
- Przystanek ul. Rakowiecka (151 m)

            Tramwaj: 4; 10; 14; 18 i 35

            Autobus: 119; 130; 138; 167; 168; 222 i nocny: N37

- Przystanek ul. Wiśniowa (318 m)

            Autobus: 119; 130; 167 i 168

- ul. Dworkowa (434 m)

            Tramwaj: 4; 10; 14; 18 i 35

            Autobus: 130; 138; 222 i nocny N37

- Pl. Unii Lubelskiej (444 m)

            Tramwaj: 4; 10; 14; 18 i 35

            Autobus: 119; 131; 138; 167; 168; 222; 501; 519; 522 i nocne N31; N37 i N81

- ul. Madalińskiego-Szpital (603 m)

            Autobus: 138

METRO:

- Stacja Metra Pole Mokotowskie (759 m)
- Stacja Metra Politechnika (1008 m)

Cena i koszty:
Ostateczna cena sprzedaży netto za w/w mieszkanie w stanie obecnym wraz z wyposażeniem wynosi 985.000,00 PLN. Sprzedaż mieszkania bezpośrednio od właściciela mieszkania bez żadnych prowizji i kosztów, bez pośredników, maklerów, handlarzy nieruchomości itp., itd.
Koszt miesięcznych zaliczek na poczet funduszy: remontowego, kosztów bieżących (zaliczki na poczet zużycia wody, centralnego ogrzewania, śmieci itd.), kosztów zarządzania nieruchomością przez Wspólnotę (Wspólnota Mieszkaniowa uczciwa, solidna i dbająca o budynek) wynosi razem około 450,00 – 750,00 zł. miesięcznie (zależnie od zużycia).
Prosimy o zgłaszanie się tylko bezpośrednio zainteresowanych kupnem w/w mieszkania (wynajem, kupno na raty - nie wchodzą w ogóle w rachubę).
Jednocześnie oświadczamy, że nie chcemy korzystać z usług firm maklerskich,pośredników, handlarzy itp., itd., dlatego też prosimy w/w o nie kontaktowanie się z nami, ponieważ nie będą udzielane żadne informacje.

UWAGA: Tylko bezpośrednia Notarialna Umowa Kupna – Sprzedaży (żadne umowy przedwstępne, żadne umowy rezerwacyjne, żadnej umowy przyrzeczonej).

Prosimy o dowód posiadania środków płatniczych w wysokości ceny kupna i kosztów związanych z kupnem!!!

Wszelkie koszty (tzn. cena mieszkania + podatek, opłaty notarialne i koszty umowy, wpisy do KW, prowizje itp., itd.) z tytułu zakupu mieszkania ponosi kupujący!

Od dnia kupna i dokonanej zapłaty oraz wszelkich opłat, wszelkie koszty bieżące zakupionego meiszkania przechodzą na kupującego – na podstawie protokołu zdawczo-odbiorczego.

KONTAKT: po przez e-maila:  [email protected]
 

Numer ogłoszenia: 67585-S-cbbb7
 • Zgłoś błąd
  • Ogłoszenie nieaktualne
  • Błędny adres
  • Błąd w opisie
  • Publikowane wielokrotnie
  • Inny
Ogłoszenie prywatne
Proszę o kontakt przez formularz:
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Ta witryna korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA.