2 603 PLN

powierzchnie biurowe - Katowice ul. Jesionowa

Katowice, Józefowiec, Jesionowa 9A

Ostatnia aktualizacja:

07 wrz 2022Odśwież

Podstawowe:

 • Cena:2 603 PLN46,98 PLN / m2
 • Powierzchnia:55,41 m2
 • Piętro:(budynek parterowy)

Dodatkowe:

 • Typ lokalu:obiekt
 • Rok:1998

  Opis:

  Do wynajęcia biuro o powierzchni 55,41 m2
  - usytuowane na 7. piętrze (713 B)
  - pokój 21,9 m2, pokój 23,7 m2, aneks kuchenny 3,6 m2 + część wspólna 6,81 m2
  - łazienka na korytarzu wspólnym

  Dostępne od maja

  Cena wynajmu to 2 603,20 zł netto / miesiąc + media według indywidualnego zużycia

  Biurowiec po przeprowadzonym gruntownym remoncie idealnie nadaje się pod wynajem zarówno dla większych jak i małych przedsiębiorców oferując funkcjonalną przestrzeń do pracy.
  Optymalne zróżnicowane metraże stwarzają możliwość szerokiego wyboru powierzchni dostosowanych do potrzeb najemcy. Recepcja połączona z ogrodem podkreślają reprezentacyjny charakter biura stwarzając możliwość prowadzenia rozmów biznesowych jak i odpoczynku w zaciszu ciekawie zaprojektowanej zieleni.
  Biurowiec składa się z dwóch budynków: 9 piętrowego „A” i 7 piętrowego „B” połączonych klatką schodową z szybem windy (dwa dźwigi). Każde piętro ma około 190 m2

  Biurowiec posiada również salę konferencyjną na około 30 osób z zapleczem kuchennym i możliwością podłączenia laptopa z projektorem multimedialnym. Sala konferencyjna wynajmowana jest na godziny, po wcześniejszej uzgodnionej rezerwacji.

  Obiekt posiada także własny, monitorowany parking obejmujący łącznie 136 miejsc postojowych. Wjazd na parking zabezpieczony jest szlabanem automatycznym, obsługiwanym przez dedykowane piloty.

  LOKALIZACJA:
  Biurowiec „Budrol-Projekt” zlokalizowany jest w północnej części Katowic przy ulicy Jesionowej 9A, wjazd na parking i wejście główne usytuowane są od drogi Grabowej. Budynek znajduje się w kompleksie biurowym w okolicy Pętli Słonecznej - ważnego węzła tramwajowego łączącego południe Katowic z Siemianowicami Śląskimi.
  W odległości około 300 m znajdują się przystanki autobusowe linii Ruda Śląska – Siemianowice Śląskie – Katowice – Będzin – Dąbrowa Górnicza.
  Aleja Korfantego zapewnia szybką komunikację do DTŚ jak i do autostrady A4 oraz do planowanej Północnej Obwodnicy Katowic (zjazd około 450 m od biurowca).
  Centrum Katowic znajduje się w odległości około 1,5 km a katowicki dworzec PKP w odległości około 3km.

  Firma "Budrol-Projekt" Katowice Sp. z o.o. stwarza nowe perspektywy dla Twojego biznesu oferując funkcjonalną i komfortową przestrzeń do pracy!
  Zapraszamy do współpracy

  Numer ogłoszenia: 66345-W-56a43
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  Ogłoszenie prywatne
  +48... Pokaż numer
  Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Ta witryna korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA.