410 PLN

LOKAL- SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE - CENTRUM

Siemianowice Śląskie, Komuny Paryskiej

Ostatnia aktualizacja:

ponad 3 mies temuOdśwież

Podstawowe:

 • Cena:410 PLN22,40 PLN / m2
 • Powierzchnia:18,30 m2
 • Piętro:parter(1 piętro w budynku)

Dodatkowe:

   Opis:

   Proponujemy do wynajęcia pomieszczenie magazynowe w budynku o charakterze biurowym i usługowym. Teren jest ogrodzony i oświetlony.

   Nieruchomość położona w centrum miasta niedaleko jednej z głównych ulic. Lokalizacja umożliwia dogodny dojazd komunikacją miejską lub samochodem - przed budynkiem znajduje się duży parking przynależny do budynku, a w sąsiedztwie parking strzeżony.   Do każdego lokalu przynależy 1 miejsce parkingowe (każde dodatkowe kosztuje 60 zł/miesiąc)

   Posesja monitorowana przez agencję ochrony. W budynku zapewniony jest szybki internet z dynamicznym IP (15 zł/1 pokój). Dla każdego najemcy został zamontowany indywidualny system alarmowy oraz kamery.   Miesięczny czynsz najmu za dwa lokalu o łącznej powierzchni 18,3 m2 wynosi 333,86 zł netto (410,65 zł brutto). Media płatne, zależnie od wskazań liczników - 5,00 - 7,00 zł/m2.

   Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i została przygotowana na podstawie informacji uzyskanych od właściciela nieruchomości, W przypadku zainteresowania ofertą dokonamy pełnej weryfikacji. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Administratorem danych jest Siemion.pl sp. z o.o.

   ::oferta eksportowana z programu mediaRent::
   Numer ogłoszenia: 64033-W-5_SMN_OLW_3612
   • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
   Awarat użytkownika
   SIEMION
   Ewa Pawełczyk
   517... Pokaż numer
   Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Ta witryna korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA.