11 070 PLN

DOSKONAŁA LOKALIZACJA-LOKAL DO WYNAJĘCIA

Sosnowiec, mjr. Henryka Hubala-Dobrzańskiego

Ostatnia aktualizacja:

ponad 3 mies temuOdśwież

Podstawowe:

 • Cena:11 070 PLN22,14 PLN / m2
 • Powierzchnia:500 m2
 • Piętro:1(2 piętra w budynku)

Dodatkowe:

 • Typ lokalu:lokal użytkowy
 • Rok:1975

  Opis:

  Prezentuję Państwu lokal handlowo-usługowy do wynajęcia od zaraz, w centrum dzielnicy Klimontów w Sosnowcu. Lokal jest w świetnym położeniu: obok głównej drogi, ok 100 m do przystanków trmawajowych i autobusowych. Lokal znajduje się na 1 piętrze budynku. Na dole znajduje się duży sklep spożywczy, paczkomat InPost. Do budynku przynalezy duży parking, co umożliwia klientom zaparkowanie wprost pod Państwa lokalem. Obok osiedla mieszkaniowe, kwiaciarnia, szkoła językowa, ośrodek MOSiR. Miejsce świetnie skomunikowane-oprócz dużego parkingu, dla osób nie posiadających auta, przystanki autobusowe i tramwajowe niedaleko budynku.

  Lokal ma 500 m2 z możliwością poszerzenia (do uzgodnienia z właścicielem). Do środka prowadzą schody od strony parkingu. Miejsce rozładunkowe znajduje się na poziomie bloku mieszkalnego, nie trzeba wchodzić po schodach!
  W środku znajduje się duża hala handlowa, miejsce oddzielone na pokój socjalny, ubikacja. Nieruchomość zabezpiecza alarm. Lokal nie wymaga duzych nakładów finansowych, ewentualnie do odświeżenia wedle uznania przez nowych najemców. Pomieszczenie ocieplane dużymi nagrzewnicami (piec na olej opałowy). W lecie nagrzewnice mogą pracować jako wentylatory z chłodniejszym powietrzem. Obecnie w środku znajduje się sporo rzeczy, ktore mogą być wyniesione przez właściciela lub zaadoptowane przez nowych najemców. Miejsce idealne pod handel.

  Opłaty: 11.070 odstępne (22,14 zł brutto/m2)
  Ogrzewanie w zimie- ok.800 zł
  woda, prąd, wywóz śmieci - wedle zużycia; opłata za śmieci do ustalenia ze względu na rodzaj planowanej działalności
  Kaucja - 22 140 (dwukrotność odstępnego)


  Koszt pośrednictwa RE/MAX ponosi tylko właściciel nieruchomości.
  Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.

  Zapraszam do kontaktu
  Tel. +48 735 003 833
  W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości.

  Numer ogłoszenia: 62823-W-25_5552_OLW
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  Awarat użytkownika
  RE/MAX Polska
  Agata Barańska-Pelc
  883... Pokaż numer
  Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Ta witryna korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA.