9 000 000 PLN

Lokale handlowo- usługowy

Jaworzno

Ostatnia aktualizacja:

05 gru 2022Odśwież

Podstawowe:

 • Cena:9 000 000 PLN3 434 PLN / m2
 • Powierzchnia:2 621 m2
 • Piętro:2()

Dodatkowe:

 • Typ lokalu:lokal użytkowy
 • Rynek:wtórny

  Opis:

  Na sprzedaż funkcjonujący obiekt hotelowo – usługowy położony na terenie województwa śląskiego w ścisłym centrum miasta, z dogodnym dojazdem do autostrady A4 i drogi ekspresowej S1 oraz szybkim dojazdem do miast Małopolski i Śląska. Centralne położenie między Katowicami i Krakowem pozwala na łatwe dotarcie do ważnych miejsc w regionie (atrakcje turystyczne, lotnisko, zabytki, granica państwa.)
  Nieruchomość położona przy ul. Paderewskiego 43 w Jaworznie.

  Obiekt łączy funkcję hotelową oraz usługową.

  Całkowita powierzchnia użytkowa budynku wynosi 2621 mkw z czego 1464,18 mkw zajmuje hotel, zaś 1156,82 mkw stanowią lokale użytkowe z pełnym obłożeniem najemców, w tym powierzchnia biurowa (731,31 m2), powierzchnia handlowo-usługowa (425,51 m2).
  Do powierzchni najmu nie wliczono powierzchni zajętych pod klatki schodowe, ogólnodostępne pomieszczenia socjalno-sanitarne oraz część komunikacji poziomej, która stanowi komunikację pomiędzy poszczególnymi powierzchniami najmu.

  Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, serwisowany na bieżąco.

  Źródłem dochodów z nieruchomości jest działalność hotelowa: wynajem pokoi hotelowych, oraz usługi gastronomiczne (restauracja), organizacja imprez okolicznościowych, usługi około hotelowe.
  W hotelu są 34 komfortowe pokoje, w tym 1 dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, winda, klimatyzacja i monitoring przeciw pożarowy, gwarantujący bezpieczny pobyt.

  Drugie, znaczące źródło dochodu wynika z wynajmu powierzchni handlowo - usługowych takich jak: przychodnia NFZ, prywatne gabinety lekarskie, kwiaciarnia, sklep żabka, pracownia projektowa, biuro rachunkowe, biuro poselskie, kancelaria radcy prawnego, biuro biegłego rewidenta itd.

  Goście hotelowi poza turystami, to w znacznej mierze uczestnicy szkoły i bazy nurkowej kompleksu rekreacyjno-sportowego, wokół unikatowego w Polsce akwenu wodnego.

  Obiekt posadowiony jest na działce ewidencyjnej nr 132/7 z obrębu 200, w użytkowaniu wieczystym.
  Powierzchnia działki wynosi 32 AR. Wymiary ok. 43x80 metrów. Kształt zbliżony do prostokąta. Powierzchnia zabudowy wynosi 1019,60 mkw.


  Nieruchomość wycenia się z uwzględnieniem możliwości osiągania przychodów na poziomie wynikającym z danych o dochodach historycznych i prognozowanych.

  Llink do geoportalu:
  https://mapy.geoportal.gov.pl/imap/Imgp_2.html?locale=pl&gui=new&sessionID=6762946
  link do mapy googel:
  https://goo.gl/maps/i9LvyeDt4TwmwsiZA
  Serdecznie zapraszam na prezentację.

  CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI - KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI.

  Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

  RE/MAX Living
  Aleja 29 Listopada 85
  31-426 Kraków

  Tel: +48 795 130 766
  +48 662 915 122
  e-mail: [email protected]
  www.remax-polska.pl/living

  Informacja przekazywana przez agenta/właściciela agencji uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie sprawdzona. .
  W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości.
  Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

  Numer ogłoszenia: 62823-S-8_11671_OLS
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  Awarat użytkownika
  RE/MAX Polska
  Katarzyna Migas-Skiba
  662... Pokaż numer
  Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Ta witryna korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA.