795 000 PLN

Okazja, budynki idealne na firmę lub mieszkania

Obrzycko, Dworcowa

Ostatnia aktualizacja:

1 godz temuOdśwież

Podstawowe:

 • Cena:795 000 PLN946 PLN / m2
 • Powierzchnia:840 m2

Dodatkowe:

 • Typ lokalu:obiekt
 • Rynek:wtórny

  Opis:

  Oferuję na sprzedaż posiadający ogromny potencjał kompleks budynków biurowo-przemysłowych, usytuowany na liczącej blisko 5600 m2 działce. Nieruchomość położona jest w Obrzycku, ok. 45 km na północ od Poznania, przy biegnącej przez Szamotuły drodze wojewódzkiej nr 185 stanowiącej obwodnicę Obrzycka. Budynki wymagają odświeżenia. Można zaadoptować je na dowolny cel – przemysłowy, biurowy lub mieszkaniowy. Dostępne od zaraz.

  Sprzedażą zajmuje się poznańskie biuro nieruchomości RE/MAX Experts. Uwaga! Kupujący nie płaci prowizji.

  Na oferowaną nieruchomość składają się budynki o łącznej powierzchni 840 m2. Zdecydowana większość z nich – 640 m2 (parter – 440 m2, piętro – 200 m2) została wzniesiona w 2006 r. Pozostała część natomiast (200 m2 z podpiwniczeniem) – w latach 60. Wszystkie okna wymienione na PCV.

  Budynki zostały zaprojektowane tak, aby mogła odbywać się w nich produkcja spożywcza (ciąg technologiczny produkcji wędliniarskiej). Mogą więc być ponownie wykorzystywane do tego celu lub do innej produkcji czy też do prowadzenia dowolnej działalności.

  Według aktualnie obowiązującego studium, teren ten może być wykorzystany również na inwestycje mieszkaniowe. Po przebudowie istniejących tu obiektów, można z nich stworzyć kompleks mieszkań.

  Na obecnie znajdujące się na działce budynki składają się pomieszczenia typowo produkcyjne, w tym chłodnie, pomieszczenia biurowe i zaplecze socjalne. Do metrażu nie są wliczane budynki dodatkowe: wiata, stróżówka oraz konfiskator na odpady.

  Nowa część budynku posiada ogrzewanie olejowe. Starsza – węglowe, z możliwością podłączenia do systemu ogrzewania olejowego.

  Media: wodociąg, gaz, prąd, siła.

  Większa część działki – na której stoją budynki – ogrodzona. Posiada też dwie szerokie bramy wjazdowe. Ponad 2 tys. m2 działki wyłożone kostką pozbrukową. Cały grunt jest w użytkowaniu wieczystym do 2094 r. (opłata roczna to 818 zł).

  Obrzycko to miasteczko z wielowiekową tradycją, malowniczo położone nad Wartą, przy drodze wojewódzkiej nr 185. Od Poznania dzieli je 45 km, od Szamotuł – 12 km. Do położonego dalej na północ Czarnkowa jest 25 km, na zachód, do Wronek – 13 km, a na wschód, do Obornik Wlkp. – 25 km.

  Zapraszam na prezentację nieruchomości!  W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości.

  Numer ogłoszenia: 62823-S-39_3953_OOS
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  Awarat użytkownika
  RE/MAX Polska
  Kamila Tobolska
  693... Pokaż numer
  Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Ta witryna korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA.