1 400 000 PLN

Dom do zamieszkania niedaleko gór, Andrychów.

Andrychów

Ostatnia aktualizacja:

01 sie 2022Odśwież

Podstawowe:

 • Cena:1 400 000 PLN10 317 PLN / m2
 • Powierzchnia:135,70 m2
 • Pow. działki:3 765 m2
 • Pokoje:5

Dodatkowe:

 • Rok:2004
 • Typ zabudowy:wolnostojąca
 • Liczba pięter:1
 • Rynek:wtórny

  Opis:

  MAGDALENA WYSOGLĄD
  Agent prowadzący  
  Tel.: +48  692 443 246
   

  Zapraszam na prezentację wyjątkowej nieruchomości - dom jednorodzinny na dużej, zagospodarowanej działce w bardzo zielonej okolicy miasta Andrychów.

  Nieruchomość gruntowa w skład której wchodzą działki nr ewid. 949/4, o pow. 3240 m2, oraz dz. 983/4, o powierzchni 525 m2, stanowi w terenie jeden wspólny kompleks gruntu kształcie zbliżonym do prostokąta, jest płaska i ogrodzona.

  Działka zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym wolnostojącym o powierzchni użytkowej 135,70 m2. Budynek wybudowany w 2004 r.
  Na działce 949/4 obok budynku mieszkalnego posadowiony jest również wolnostojący murowany garaż z wiatą o pow. całkowitej 66,30 m2, oraz drewniany domek letni z przybudowanym budynkiem gospodarczym.
  Brama wjazdowa otwierana przy pomocy napędu elektrycznego.

  Media na działce: instalacja wodna, prądowa, gazowa, kanalizacyjna, solary (inst. do ogrzewania wody w zbiorniku umiejscowionym w kotłowni.

  PARTER:
  - pokój,
  - kuchnia,
  - spiżarnia,
  - kotłownia,
  - WC,
  - pokój dzienny + jadalnia,
  - wiatrołap,
  - pomieszczenie gospodarcze.

  PIĘTRO:
  - 3 sypialnie,
  - łazienka ,
  - holl.
  Stolarka okienna i drzwiowa:– okna drewniane zespolone, drzwi drewniane częściowo przeszklone.
  Centralne ogrzewanie piecem gazowym dwufunkcyjnym oraz kominkiem, na parterze ogrzewanie podłogowe, na piętrze kaloryfery, a w łazience dodatkowo ogrzewanie podłogowe.

  W przydomowym ogrodzie posadzone są krzewy i drzewa ozdobne i owocowe.

  Na tarasie znajduje się kominek zewnętrzny.

  Nieruchomość gruntowa położona jest w miejscowości Andrychów, gmina Andrychów, w bezpośrednim otoczeniu terenów zieleni, oraz nieruchomości gruntowych zabudowanych budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi. Dostęp do zabudowanej działki 949/4 z drogi asfaltowej- ul. Podgórska drogą dojazdową wewnętrzną – dz. 1856/2, oraz dz. 983/4 stanowiącą również drogę dojazdową wewnętrzną.

  Klient kupujący nie płaci prowizji!!!

  Agent nieruchomości zainteresowany tą ofertą dla swojego klienta proszony jest o kontakt. Chętnie uwzględnimy warunki współpracy z RE/MAX przy sprzedaży.

  Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane przez właściciela, maja charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta, dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art.71 KC mnie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.


  RE/MAX Invest
  ul. Wyzwolenia 1
  43-300 Bielsko-Biała
  Tel: 33 821 90 05
   
  Informacja przekazywana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie sprawdzona.
  W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości.

  Numer ogłoszenia: 62823-S-3421_3123_ODS
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  Awarat użytkownika
  RE/MAX Polska
  REMAX Invest
  338... Pokaż numer
  Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Ta witryna korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA.