1 149 000 PLN

GOTOWY DO ZAMIESZKANIA, OGRÓDEK 425 M2, MIKROOSIEDLE

Wrocław, Psie Pole

Ostatnia aktualizacja:

14 maj 2022Odśwież

Podstawowe:

 • Cena:1 149 000 PLN8 838 PLN / m2
 • Powierzchnia:130 m2
 • Pow. działki:355 m2
 • Pokoje:4

Dodatkowe:

 • Rok:2022
 • Typ zabudowy:szeregowa
 • Liczba pięter:1
 • Rynek:pierwotny

  Opis:

  Opiekun oferty:
  Emilian Janusz
  Tel: 602 101 602

  Informacje podstawowe:
  Dom w zabudowie szeregowej, segment skrajny. Mikro inwestycja - budynek składający się tylko z czterech segmentów. Teren inwestycji jest ogrodzony. Ogródek, garaż zamykany w bryle, drugie miejsce postojowe przed budynkiem na terenie wspólnoty. Ogródek 425 m2. Segment kompletnie wykończony, za wyjątkiem zabudowy kuchennej oraz stolarki drzwiowej i schodów wewnętrznych.

  Inwestycja wykonana na podstawie projektu Lillehammer LMS26.

  Otoczenie nieruchomości:
  Inwestycja położona przy cichej uliczce, w otoczeniu pięknych domów wolnostojących. W pobliżu liczne starodrzewy i drzewa liściaste, tworzą idealne miejsce do życia w ciszy i spokoju.

  Układ pomieszczeń:
  Segment posiada dwa poziomy o przemyślanym i funkcjonalnym układzie plus atrakcyjne poddasze.

  Poziom dolny
  Składa się z dużej otwartej przestrzeni stanowiącej salon z aneksem kuchennym. Bezpośrednio z salonu wyjście na ogródek. Przed wejściem jest wybetonowany podest, natomiast pozostała część jest zielona. Na poziomie dolnym znajduje się duży garaż z zamykaną na pilota bramą, wc z umywalką oraz korytarz pełniący funkcję przedpokoju.
  Pokój dzienny i łazienka są już wykończone, panele położone.

  Powierzchnie projektowe:
  - wiatrołap ok. 2,50 m2
  - wc ok. 2,60 m2
  - korytarz ok. 5,60 m2
  - salon z aneksem ok. 27,0 m2
  - garaż ok. 18,0 m2
  - podest ok. 3,30 m2
  - taras ok. 11,50 m2
  - ogródek ok. 425 m2

  Poziom dolny razem: ok. 53 m2

  Poziom górny:
  Trzy wygodne sypialnie oraz duża łazienka, która pozwoli na wykonanie jednocześnie wanny i prysznica. Wszystkie pomieszczenia są bardzo jasne. Sypialnie i łazienka są już wykończone, panele położone.

  Powierzchnie projektowe:
  - schody ok. 3,90 m2
  - korytarz ok. 4,10 m2
  - sypialnia ok. 21,0 m2
  - sypialnia ok. 11,8 m2
  - sypialnia ok. 11,8 m2

  Poziom dolny razem: ok. 57 m2

  Poddasze:
  Użytkowe poddasze: ocieplone, pomalowane, panele, stanowi dodatkową przestrzeń, która już jest zaadaptowana na cele mieszkaniowe. Poddasze ma skosy, ale pod niedużym kątem, co pozwala na swobodne poruszanie się osobom dorosłym. Do poddasza prowadzą rozkładane schody.

  Powierzchnia poddasza ok. 20 m2 po podłodze.

  Aranżacja:
  Segment skrajny wykończony wewnątrz w 80%. W sprawie szczegółowego zakresu wykonanych prac prosimy o kontakt z opiekunem oferty.
  Cena obejmuje między innymi dwufunkcyjny sterowany centralnie piec gazowy, drzwi zewnętrzne, sanitarny zestaw podtynkowy, elektryczną bramę wjazdową do garażu, elektryczne rolety, ogrzewanie podłogowe na obu poziomach, betonowe schody na poziom drugi, drewniane schody na poddasze, betonowy podest na ogródku, utwardzony teren wspólnoty mieszkaniowej, bramę wjazdową na posesję sterowaną pilotem.

  Lokalizacja:
  Północne osiedla mieszkaniowe Wrocławia od niedawna cieszą się stałym rosnącym zainteresowaniem. Osiedla Lipa Piotrowska, Widawa, Poświętne charakteryzują się relatywnie niewielką ilością mieszkańców, gdzie dominuje zabudowa willowo-szeregowa. Brak wysokich osiedli mieszkaniowych, duża ilość zieleni i otaczający spokój i cisza. To wszystko uzyskujemy w połączeniu z doskonałym połączeniem drogowym z Autostradową Obwodnicą Wrocławia, dobrą komunikacją oraz bezpośrednim dostępem do szkół, przedszkoli, sklepów i punktów usługowych.

  Dodatkowe informacje:
  - zamykane osiedle - brama na pilota
  - w cenie dwufunkcyjny piec gazowy
  - rolety w oknach elektryczne
  - gotowe poddasze
  - gotowe łazienki
  - panele
  - centralne sterowanie ogrzewaniem
  - teren wspólnoty utwardzony
  - wyjątkowa cisza
  - sprzedający oferuje dokończenie (stolarka drzwiowa, schody łączące poziom dolny i górny oraz zabudowa aneksu kuchennego) w bardzo atrakcyjnej cenie, wg wymagań kupującego
  - ogrzewanie podłogowe na obu poziomach
  - sanitariat podtynkowy
  - bardzo wysoka jakość

  Rekomendacja opiekuna oferty:
  Wysoka jakość wykonania, cicha i zielona okolica, dominująca w okolicy zabudowa jednorodzinna i bardzo dobry dojazd do centrum czynią tą inwestycją doskonałym miejscem do życia. Zamykana posesja, ogródek i tylko cztery segmenty czynią ją wyjątkową kameralną i bardzo dobrą inwestycją na przyszłość. Prawie wykończony wewnątrz.

  Finansowanie zakupu:
  SDP Nieruchomości w ramach obsługi Klienta kupującego oferuje bezpłatne konsultacje z doradcą kredytowym oraz bezprowizyjną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego zakupu tej lub innej nieruchomości.

  Zapraszam serdecznie na prezentację. Do kupienia zostały już tylko 2 ostatnie segmenty.

  Opiekun oferty:
  Emilian Janusz
  Tel: 602 101 602

  Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości
  Numer ogłoszenia: 62626-S-25907
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  SDP Nieruchomości
  SDP Nieruchomości
  602... Pokaż numer
  Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Ta witryna korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA.