385 000 PLN

Dom w Śleszowicach gotowy do zamieszkania od zaraz

Śleszowice (powiat suski, gmina Zembrzyce)

Ostatnia aktualizacja:

ponad 3 mies temu Odśwież

Podstawowe:

 • Cena: 385 000 PLN 2 750 PLN / m2
 • Powierzchnia: 140 m2
 • Pow. działki: 2 400 m2
 • Pokoje: 3

Dodatkowe:

 • Rok: 1960
 • Typ zabudowy: wolnostojąca
 • Rynek: pierwotny

Opis:

ŚLESZOWICE

Oferujemy Państwu do sprzedania budynek mieszkalny jednorodzinny z zabudową gospodarczą w miejscowości Śleszowice ( gmina Zembrzyce, powiat suski ) o łącznej powierzchni działek wynoszącej ok. 2400 m2.

Bardzo atrakcyjne położenie - tylko 5 minut dojazdu od pobliskiego Jeziora Mucharskiego. Do Wadowic jest ok. 17 km, do Suchej Beskidzkiej ok. 10 km, do Krakowa ok. 65 km.

Oferowany budynek mieszkalny jednorodzinny obejmuje mieszkalny parter, nieużytkowe poddasze oraz pełne podpiwniczenie. Budynek został wybudowany w latach 60-tych, w konstrukcji tradycyjnej murowanej, kryty dachem dwuspadowym. Powierzchnia użytkowa wynosi 120 m2.

W budynku jest rozbudowane zaplecze gospodarcze obejmujące przestronne poddasze ( obecnie nieużytkowe ), pełne podpiwniczenie , a także przylegający murowany dwukondygnacyjny budynek gospodarczy z pomieszczeniem możliwym do zaadoptowania na cele mieszkalne. Pomieszczenia te wymagają prac remonto-konserwacyjnych.

Na działce znajduje się również murowany garaż dwustanowiskowy ( pow. zabudowy 48 m2 ) oraz dwa drewniane, wolnostojące budynki gospodarcze. Jeden z nich ( drewniana stodoła ) ma pow. zabudowy 138 m2, drugi z nich o konstrukcji drewnianej ma pow. zabudowy 71 m2 i jest w złym stanie technicznym.
Teren działki jest płaski, częściowo ogrodzony, a działka ma kształt nieregularny zbliżony do trójkąta ostrego. Działka porośnięta jest drzewostanem owocowym i zielenią ozdobną.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego nieruchomość położona jest w terenach zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zagrodowej. Posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej. W bezpośrednim sąsiedztwie występuje zabudowa mieszkalna jednorodzinna oraz niezabudowane tereny zielone o rolno - leśnym charakterze. W bliskim sąsiedztwie tereny rekreacyjne.

Rozkład pomieszczeń jest następujący:
- podpiwniczenie: kotłownia, dwa pomieszczenia gospodarcze w tym spiżarnia;
- parter mieszkalny: obejmuje 3 pokoje, dużą kuchnię, łazienkę, korytarz, wiatrołap oraz dodatkowe pomieszczenie z możliwością przeznaczenia na mieszkalne na piętrze budynku gospodarczego,
- poddasze nieużytkowe, które można zaadoptować według własnego uznania.

W budynku przeprowadzane były bieżące prace remontowe. W ostatnim czasie wymieniony został piec grzewczy wraz z nowym pionem kominowym. Została wymieniona stolarka okienna i drzwiowa.
Budynek sprzedawany jest ze wszystkimi przedmiotami jakie się w nim znajdują. Cena nie obejmuje widocznych na zdjęciach pojazdów.

Media i inne:
- prąd,
- siła,
- wodociąg gminny oraz woda własna ze źródła, - kanalizacja gminna,
- internet światłowodowy.

Stolarka okienna PCV ( dwa okna pozostały jeszcze drewniane ), dach pokryty dachówką, ogrzewanie CO piecem na ekogroszek marki Defro z podajnikiem, na podłogach występują panele, płytki w łazience i korytarzu, wykładzina, a w podpiwniczeniu podłogi są betonowe. W kuchni znajduje się kuchenny piec kaflowy w pełni sprawny i funkcjonujący.

Kilka słów o lokalizacji.

Śleszowice to wioska położona w województwie małopolskim, w powiecie suskim, w gminie Zembrzyce, na północ od Suchej Beskidzkiej, w dolinie potoku Tarnawka (dopływ Skawy), między Tarnawą Dolną i Górną, na pograniczu Beskidu Makowskiego i Małego. Ze względu na swój górzysty charakter teren ten posiada naturalne bogactwa czyste powietrze i wodę, piękne górskie krajobrazy.

Zapraszam na prezentację w terenie.
Zadzwoń i umów się na spotkanie.

Pośrednik odpowiedzialny - licencja nr: 19226

Jako Agencja Nieruchomości pobieramy prowizję.

Ogłoszenie to nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Dane nieruchomości są przedstawione na podstawie informacji dostarczonych przez oferującego. Za jakiekolwiek niezgodności ze stanem faktycznym biuro nie ponosi odpowiedzialności.

Osoba prowadząca: tel.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Numer ogłoszenia: 62422-S-380
 • Zgłoś błąd
  • Ogłoszenie nieaktualne
  • Błędny adres
  • Błąd w opisie
  • Publikowane wielokrotnie
  • Inny
DNM Finanse & Nieruchomości
Dawid Łukaszka
534... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Ta witryna korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość