245 000 PLN

Widokowa działka - już teraz może być Twoja

Sucha Beskidzka

Ostatnia aktualizacja:

23 wrz 2022Odśwież

Podstawowe:

 • Cena:245 000 PLN123 PLN / m2
 • Powierzchnia:2 000 m2

Dodatkowe:

 • Rodzaj działki:budowlana
 • Prąd
 • Woda

Opis:

Sucha Beskidzka

Oferujemy Państwu do sprzedaży pięknie położoną działkę budowlaną o pow. ok. 2000 m2 usytuowaną w Suchej Beskidzkiej na obrzeżach miasta.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka jest oznaczona symbolem MN2 - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zagrodowej wraz z usługami agroturystycznymi.

Miejsce położenia działki jest bardzo urokliwe, z terenu nieruchomości rozpościera się przepiękny widok na okolice, góry, lasy i panoramę miasta. Dojazd bardzo dobry drogą asfaltową, a ostatnie 100 metrów po płytach betonowych. Teren nachylony, bardzo dobrze nasłoneczniony. Działka sąsiaduje z lasem. Najbliższe sąsiedztwo to luźna zabudowa jednorodzinna.
Działka znajduje się na wysokości 617 metrów n.p.m.

Media na działce:
- woda - przez działkę przechodzi sieć wodociągowa,
- prąd - słup w dolnym rogu działki,
- kanalizacja - brak
- gaz - brak w okolicy

Ze względu na bardzo dobrą lokalizację działkę można przeznaczyć pod zabudowę dużego domu jednorodzinnego lub domku całorocznego i/lub rekreacyjnego z dużym ogrodem.

Fantastyczna lokalizacja i piękna okolica, ze świeżym powietrzem, wspaniałymi widokami i klimatem do odpoczynku. Mnóstwo możliwości pieszych jak i rowerowych wycieczek po okolicy. Do centrum miasta około 4 km.

Z miasta dogodne połączenia komunikacyjne z sąsiadującymi miejscowościami jak Maków Podhalański, Zawoja, Jordanów, a także Rabka-Zdrój, Kraków, Zakopane, a w drugą stronę na cały Śląsk.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI W TERENIE !!!

Pośrednik odpowiedzialny - licencja nr: 19226

Jako Agencja Nieruchomości pobieramy prowizję.

Ogłoszenie to nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego ,a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Dane nieruchomości są przedstawione na podstawie informacji dostarczonych przez oferującego. Za jakiekolwiek niezgodności ze stanem faktycznym biuro nie ponosi odpowiedzialności.

Osoba prowadząca: tel. 534 03 04 05

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości
Numer ogłoszenia: 62422-S-379
 • Zgłoś błąd
  • Ogłoszenie nieaktualne
  • Błędny adres
  • Błąd w opisie
  • Publikowane wielokrotnie
  • Inny
DNM Finanse & Nieruchomości
Dawid Łukaszka
+48... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Ta witryna korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA.