6 000 PLN

Duża murowana hala wysokiego składowania z rampą

Częstochowa, Gnaszyn Górny

Ostatnia aktualizacja:

09 lis 2022Odśwież

Podstawowe:

 • Cena:6 000 PLN10,91 PLN / m2
 • Powierzchnia:550 m2

Dodatkowe:

 • Typ lokalu:obiekt

  Opis:


  Opis:

  Biuro Nieruchomości Green House ma do wynajęcia część jednopoziomowej hali produkcyjno-magazynowej. Powierzchnia to ok 550 m2(ok. 30m długości , 19m szerokości i 5,5m wysokości). Na jej przestrzeń składają się również: pomieszczenia socjalne, pomieszczenia biurowe, sanitariat i WC. Dach pokryty jest papą i niedawno został przeprowadzony jego gruntowny remont. Posadzka przemysłowa. Nieruchomość podłączona do wodociągu miejskiego i kanalizacji, prąd(220V, 380V). Obiekt częściowo ogrzewany: ogrzewanie elektryczne, ale jeśli tylko zajdzie taka potrzeba, hala będzie ogrzewana. Bardzo istotnym jest fakt, że istnieje możliwość rozładunku i załadunku z rampy, która jest zadaszona. Hala ta posiada kilka otwieranych bram co zapewnia lepszą logistykę. Obiekt ten jest częściowo ogrodzony a brama zamykana. Istnieje możliwość wynajmu również dodatkowej wiaty blaszanej znajdującej się w sąsiedztwie.
  Pod uwagę brane jest również wynajęcie hali w całości tj. 1100 m2 jeśli zajdzie taka potrzeba.


  LOKALIZACJA:
  Budynek położony jest przy drodze krajowej  nr.46 w Częstochowie w dzielnicy Gnaszyn( droga wyjazdowa w kierunku Blachowni), tuż przy zjeździe z autostrady A1.

  DODATKOWE ATUTY:
  - Świetnie zlokalizowany( tuz przy węźle drogi krajowej nr. 46 a autostrady A1).
  - Możliwość rozładunku i załadunku z rampy
  - Duża powierzchnia magazynowa
  - Wygodny wjazd i wyjazd
  - Możliwość wynajęcia dodatkowych powierzchni użytkowych.


  Zapraszam na prezentacje.

  OPIEKUN OFERTY:

  Jakub Pruszyński,
  tel. 514620940,
  adres e-mail: [email protected]

  WSPÓŁPRACA Z BIURAMI:

  Agenta nieruchomości zainteresowanego tą ofertą dla swojego klienta, prosimy o kontakt. Chętnie uzgodnimy warunki współpracy z Green House Nieruchomości przy sprzedaży.

  Informacje dotyczące opisu nieruchomości, uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem. Oferta dotycząca nieruchomości ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.   Numer ogłoszenia: 60161-W-2_10314_OHW
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  Awarat użytkownika
  Green House Nieruchomości
  Jakub Pruszyński
  514... Pokaż numer
  Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Ta witryna korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA.