432 000 PLN

Działka inwestycyjna na sprzedaż, 797 m2, Nowa Ruda

Nowa Ruda

Ostatnia aktualizacja:

29 cze 2022Odśwież

Podstawowe:

 • Cena:432 000 PLN542 PLN / m2
 • Powierzchnia:797 m2

Dodatkowe:

 • Rodzaj działki:inwestycyjna

  Opis:

  Budynek biurowy wzniesiony w roku 1913 o powierzchni użytkowej 797,10 m² i kubaturze 3995 m³, konstrukcja tradycyjna, murowana. Ściany murowane z cegły, stropy drewniane, dach drewniany, kryty papą i dodatkowo pokryty płytami falistymi, poszycie częściowo uszkodzone. Stolarka okienna i drzwiowa drewniana, tynki cementowo - wapienne. W budynku instalacja elektryczna i wodno - kanalizacyjna. Brak ogrzewania.
  Teren, na którym znajdują się przedmiotowe działki objęty jest zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Nowa Ruda przyjętego uchwałą nr 96/XII/03 Rady Miejskiej w Nowej Rudzie z dnia 22.10.2003 r. w sprawie uchwalenia MPZP dla terenów przy ul. Kłodzkiej oznaczony jest symbolem: PU - tereny lokalizacji obiektów służących prowadzeniu działalności gospodarczej: usługowej, usługowo - produkcyjnej, naprawczej, a także magazynowej, wytwórczej i przetwórczej.
  Nieruchomość obejmuje działki gruntu numer 1/111 i 1/112 o łącznej powierzchni 0,1816 ha. Działki gruntu o wydłużonym kształcie wzdłuż ulicy, nieutwardzone i ogrodzone od ulicy ogrodzeniem z segmentów stalowych ze słupkami stalowymi na murku oporowym wykonanym z kamienia o długości 95 m, a z pozostałych stron ogrodzeniem z siatki stalowej na słupkach stalowych długości 100 m. W środkowej części nieruchomości znajduje się budynek biurowy usytuowany frontem do ul. Kłodzkiej. W obrębie działek sieć elektroenergetyczna, kanalizacyjna, wodociągowa, ciepłownicza i teletechniczna. Nieruchomość położona jest w Nowej Rudzie, Gmina Nowa Ruda, powiat kłodzki przy ul. Kłodzkiej 31-33.
  W bezpośrednim sąsiedztwie tereny zabudowane obiektami produkcyjnymi i magazynowymi, tereny poprzemysłowe b. kopalni, zwałowisko odpadów wydobywczych. W dalszym otoczeniu tereny mieszkaniowe jednorodzinnej i wielorodzinnej osiedlowej z towarzyszącymi usługami, obiekty sportowe, tereny upraw rolnych i tereny leśne. Centrum administracyjne miasta w odległości 7 km, droga wojewódzka nr 381 bezpośrednio, autostrada A4 ok. 85 km.
  Informacja telefoniczna w sprawie oferty jest udzielana w godz. 7.00 - 15.00 od poniedziałku do piątku.

  Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my
  Numer ogłoszenia: 59842-S-SRK_GS_2238
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  Awarat użytkownika
  Next House
  Adam Maślanka
  660... Pokaż numer
  Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Ta witryna korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA.