106 930 PLN

Działki budowlane Młyniec Pierwszy

Młyniec Pierwszy (powiat toruński, gmina Lubicz)

Ostatnia aktualizacja:

24 lis 2022Odśwież

Podstawowe:

 • Cena:106 930 PLN85 PLN / m2
 • Powierzchnia:1 258 m2

Dodatkowe:

 • Rodzaj działki:budowlana
 • Prąd

Opis:

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 8 działek budowlanych położonych w miejscowości Młyniec Pierwszy, 5 km od Lubicza, 7 km od Torunia.

Działka oznaczona nr: 25/3 - powierzchnia 0,1580 ha, 25/4 - powierzchnia 0,1498 ha, 25/5 - powierzchnia 0,1258 ha, 25/6 - powierzchnia 0,1366 ha, 25/7 - powierzchnia 0,1404 ha, 25/9 - powierzchnia 0,1386 ha, 25/10 - powierzchnia 0,1444 ha, 25/11 - powierzchnia 0,1582 ha. Działka 25/5 - REZERWACJA do 31.03.

Działka oznaczona numerem 25/8 stanowi drogę wewnętrzną, w przypadku której każdy z właścicieli będzie miał ustanowioną współwłasność.

Cena działki 85 zł/m2.

Nieruchomość położona jest przy ul. Toruńskiej w Młyńcu Pierwszym. Przy tej samej ulicy w odległości ok. 1 km znajduje się Szkoła Podstawowa z oddziałem przedszkolnym oraz z przynależnym do niej boiskiem sportowym "Orlik".

Działki znajdują się bezpośrednio przy drodze asfaltowej. W odległości ok. 200 m przepływa jedna z najbardziej urokliwych rzek - Drwęca zachęcająca do uprawiania sportu, turystyki, a także zwykłych spacerów.
Odległość od węzła autostrady A1 wynosi ok. 5 km, natomiast do granic Torunia jest ok. 7 km co czyni nieruchomość bardzo atrakcyjną.

Dla nieruchomości jest opracowany miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego przyjęty UCHWAŁĄ Nr XLVII/548/06 RADY GMINY LUBICZ z dnia 31 marca 2006 r. zgodnie z ww. planem, nieruchomość znajduje się w jednostce 4MN m.in dla jednostki 4MN ustala się obowiązek uwzględnienia w projektowanym zagospodarowaniu terenów, a w nich poszczególnych działek budowlanych, następujących parametrów i wskaźników, o ile ustalenia szczegółowe dla poszczególnych terenów nie stanowią inaczej: 1) minimalna powierzchnia działki projektowanej dla zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i dla zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z funkcją usługową o wielkości 1200 m2; 2) przyjęcie minimalnej szerokości działki budowlanej dla zabudowy mieszkaniowej, jednorodzinnej - 24,0 m, z obowiązkiem dostosowania wielkości zabudowy projektowanej i modernizowanej do ograniczeń wynikających z wielkości działki budowlanej; 3) linie zabudowy nieprzekraczalne - zgodnie z rysunkiem planu oraz ustaleniami zawartymi w § 7 ust. 3; 4) przyjęcie zasady zachowania co najmniej 60% powierzchni działki budowlanej jako powierzchni biologicznie czynnej; 5) miejsca postojowe dla samochodów osobowych (poza stanowiskami w garażu w budynku), w ilości co najmniej: a) 1 miejsce na jedno mieszkanie - w zabudowie jednorodzinnej, b) 3 miejsca/100 m2 pow. użytkowej usług lub10 zatrudnionych - w zabudowie jednorodzinnej z funkcją usługową i w zabudowie usługowej. 2. Na obszarze objętym planem określa się następujące, nieprzekraczalne wskaźniki maksymalnej powierzchni zabudowy działki budowlanej: 1) dla terenów zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej - 20%; 2) dla terenów zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami - 30%. 3. W projektowanej jednorodzinnej zabudowie mieszkaniowej i mieszkaniowo-usługowej, ustala się obowiązek uwzględniania następujących parametrów i wskaźników, o ile ustalenia szczegółowe dla poszczególnych terenów nie stanowią inaczej: 1) ograniczenie ilości kondygnacji zabudowy mieszkaniowej do dwóch kondygnacji nadziemnych (w tym poddasze użytkowe) i wysokości budynku maksimum 10,0 m; 2) maksymalne wyniesienie poziomu posadzki parteru ponad poziom terenu projektowanego = 1,2 m; 3) przykrycie budynków dachami płaskimi lub stromymi o spadkach symetrycznych mieszczących się w granicach od 30 do 45 stopni; 4) ograniczenie wysokości zabudowy gospodarczej, usługowej i garażowej do jednej kondygnacji nadziemnej. W działce znajdują się media w postaci wody i prądu. Cały obszar objęty planem położony jest w "Obszarze Chronionego Krajobrazu Doliny Drwęcy" wyznaczonym rozporządzeniem nr 21/1992 Wojewody Toruńskiego z dnia 10 grudnia 1992 r. (Dz.Urz.Woj.Tor. Nr 27/92, poz. 178).

Zapraszam do kontaktu!
Jeżeli potrzebujesz kredytu na zakup tej nieruchomości, bezpłatnie pomożemy Ci w uzyskaniu najlepszej oferty.

Magdalena Taczyńska
Licencjonowany pośrednik nieruchomości
tel. 608 816 637

Możesz liczyć na naszą pomoc na każdym etapie transakcji, łącznie z bezpłatną pomocą specjalisty w uzyskaniu kredytu bankowego, zgromadzeniem dokumentacji do notariusza, i sprawami posprzedażowymi.

We współpracującej z naszym biurem kancelarii notarialnej otrzymasz 30% rabatu na taksę notarialną!

Biuro Nieruchomości Dobre Miejsce jest członkiem Stowarzyszenia Profesjonalistów w Obrocie Nieruchomościami Pomorza i Kujaw w Bydgoszczy, Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz Stowarzyszenia Przedsiębiorców Kujaw i Pomorza w Bydgoszczy.
Sprawy nieruchomości są niezwykle istotne - zaufaj profesjonalistom!


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
Numer ogłoszenia: 58902-S-DMMT_GS_1535_3
 • Zgłoś błąd
  • Ogłoszenie nieaktualne
  • Błędny adres
  • Błąd w opisie
  • Publikowane wielokrotnie
  • Inny
Awarat użytkownika
Nieruchomości Dobre Miejsce
Sebastian
537... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Ta witryna korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA.