699 000 PLN

Funkcjonalny Dom na przedmieściach Olsztyna

Olsztyn

Ostatnia aktualizacja:

22 cze 2022Odśwież

Podstawowe:

 • Cena:699 000 PLN6 853 PLN / m2
 • Powierzchnia:102 m2
 • Pow. działki:2 790 m2
 • Pokoje:4

Dodatkowe:

 • Rok:2003
 • Typ zabudowy:wolnostojąca
 • Liczba pięter:2
 • Rynek:wtórny

  Opis:

  Ta nieruchomość, położona w bezpiecznej i spokojnej okolicy, z dużym terenem wokół, która zapewni Ci poczucie komfortu i przestrzeni, a dodatkowo jest blisko miasta!

  Oferuję Państwu dom o łącznej powierzchni 108 m2, powierzchnia użytkowa wynosi 102 m2, usytuowany na 28 arowej, zagospodarowanej działce, na której w przyszłości możemy stworzyć enklawę, oddzielającą właścicieli od sąsiedztwa lub rozbudować posiadłość. Obecnie mamy tam wiatę zaraz przy domu, murowany wolnostojący garaż dwustanowiskowy oraz staw.

  Nieruchomość leży w Barczewku- miejscowość w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie Olsztyńskim, w gminie Barczewo, w której mamy dostęp do niezbędnych punktów usługowo-handlowych, a jednocześnie unikamy wielkomiejskiego zgiełku.

  Do Łęgajn gdzie się znajduję najbliższe przedszkole oraz szkoła podstawowa jest 5km, do najbliższego miasta Barczewo jest 7km , natomiast do stolicy Warmii i Mazur, Olsztyna mamy 10 km.

  Dom pochodzący od pierwszego właściciela, który zamieszkał go w 2003 roku został wybudowany metodą tradycyjną oraz wykończony z wysokiej klasy materiałów jednocześnie dbając o szczegóły.

  W budynku z hallu przechodzimy do przestronnego salonu połączonego z jadalnią będącego ,,sercem" całego domu wraz z otwartą kuchnią tworzą wspólną strefą domowników. Salon oraz jadalnia są dobrze doświetlone dzięki dużym oknom i dziwom tarasowym, z których możemy wyjść na ogród. W salonie znajduje się kominek z rozprowadzeniem grawitacyjnym który ogrzeje cały dom i umili zimowy wieczór. Dodatkowo z hallu możemy przejść do łazienki oraz po drewnianych schodach na górę do trzech sypialni i rodzinnej łazienki. W dwóch sypialniach są dodatkowo garderoby a w największej jest jeszcze balkon.

  Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej jej położenie oraz wielkość, bardzo dobry dojazd w prawie każdym kierunku z widokiem na pola i lasy oraz to, że nieruchomość daje nam wiele możliwości np. stworzenia domu wielorodzinnego/pokoleniowego, urządzenia gabinetu/działalności z osobnym wejściem, bądź wynajmu części mając swoją własną prywatność.

  Dom jest bardzo oszczędny i ma niskie koszty utrzymania. Obecny koszt ogrzania nieruchomości to 2000zł rocznie.
  Woda gminna, przyłącze kanalizacji gminnej tez już jest na nieruchomości, jak i szambo które jest obecnie używane.

  Potencjał ogromny zachęcam do zapoznania się z nieruchomością podczas dnia pokazowego.

  Jacek Szter

  tel. 795186295

  e-mail: [email protected]

  Ta oferta objęta jest programem \"Współpracuję\", co oznacza że jest udostępniona

  innym agencjom nieruchomości.

  Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.

  Zapraszam również do naszego olsztyńskiego oddziału, który mieści się przy ulicy Adama Mickiewicza 21/23 lok. 420 , IV piętro.

  Serdecznie Zapraszam,  "Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

  Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

  Numer ogłoszenia: 57630-S-8061_3685_ODS
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  Awarat użytkownika
  Freedom Nieruchomości
  Jacek Szter
  795... Pokaż numer
  Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Ta witryna korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA.