2 300 000 PLN

Urocza willa przy Parku Zdrojowym w Konstancinie

Konstancin-Jeziorna, Poprzeczna

Ostatnia aktualizacja:

29 lis 2022Odśwież

Podstawowe:

 • Cena:2 300 000 PLN5 750 PLN / m2
 • Powierzchnia:400 m2
 • Powierzchnia działki:996 m2

Dodatkowe:

 • Typ lokalu:obiekt
 • Rok:1989
 • Rynek:wtórny

  Opis:

  Z przyjemnością prezentuję wyjątkową nieruchomość w Konstancinie - Jeziornie. Jest to lokalizacja, która z pewnością nie wymaga nadmiernego przedstawiania. Słynie z Parku Zdrojowego, tężni, wyjątkowego klimatu i wymagających mieszkańców. Doskonałe miejsce zarówno do życia jak i do prowadzenia działalności dla klientów premium. W

  Opisywana nieruchomość składa się z trzech poziomów. Na wysokim parterze znajduje się część dzienna, z wyodrębnioną jadalnią, kuchnią i salonem. O atmosferę nawet w chłodniejsze dni dba stylowy kominek. Na tym poziomie jest także oddzielny gabinet oraz spora łazienka z prysznicem. W budynku znajduje się, aż 9 pokoi, 3 łazienki, dwie kuchnie oraz garderoba. Dom jest idealny dla dużej rodziny oraz daje duże możliwości adaptacji pod inne funkcje.

  Dodatkową powierzchnią do własnej aranżacji jest poziom -1. W tej części znajdują się dwa duże pomieszczenia oraz łazienka i dodatkowa kuchnia. Poziom -1 posiada również dodatkowe niezależne wejście od strony ogrodu co daje dużo możliwości wykorzystania tej części domu np. na działalność gospodarczą lub niezależny lokal mieszkalny. Warto zaznaczyć, że wysokość pomieszczeń na poziomie -1 to aż 3m, więc są to wysokie pomieszczenia z pełnymi oknami.

  Wolnostojący garaż zapewnia miejsce dla dwóch samochodów. Zmieniając bramy wjazdowe, będzie możliwość zaparkowania nawet trzech samochodów. Dodatkowe pojazdy śmiało można parkować na podjeździe. Niezwykle ważną częścią tej nieruchomości jest także ogród. Tuje tworzące swoistą ścianę dbają o intymność, a zielona przestrzeń pozwala odpoczywać, cieszyć się świeżym powietrzem i wspólnie spędzać czas w ciepłe dni. W ogrodzie jest zbudowana funkcjonalna altana i wydzielone miejsce na grillowanie.

  Willa powstała w 1989 r, jednak w 2005 r. została gruntownie wyremontowana. Niewątpliwie to wyjątkowa nieruchomość, która ma ogromny potencjał.

  Nieruchomość posiada niewątpliwie duży potencjał. Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny. Posiadam zdecydowanie więcej zdjęć nieruchomości, które ze względu na ochronę prywatności właściciela nie zostały zamieszczone w ogłoszeniu.

  Proszę o kontakt wyłącznie osoby szczerze zainteresowane nabyciem nieruchomości w tej konkretnej lokalizacji. Znające jej atuty i przekonane o tym, że przedstawiona nieruchomość jest dokładnie tym czego szukają.

  Michał Jeziorski
  tel. 880 331 888
  tel. do biura: 22 308 78 00  "Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

  Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

  Numer ogłoszenia: 57630-S-537_3685_OOS
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  Awarat użytkownika
  Freedom Nieruchomości
  Michał Jeziorski
  880... Pokaż numer
  Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Ta witryna korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA.