149 000 PLN

Działka w Spręcowie z warunkami zabudowy

Spręcowo (powiat olsztyński, gmina Dywity)

Ostatnia aktualizacja:

25 wrz 2023 Odśwież

Podstawowe:

 • Cena: 149 000 PLN 32 PLN / m2
 • Powierzchnia: 4 681 m2

Dodatkowe:

 • Rodzaj działki: budowlana
 • Prąd

Opis:

Przedstawiam Państwu nieruchomość niezabudowaną o powierzchni 4681m2 położoną na obrzeżach miejscowości Spręcowo oddalonej 15 km od centrum Olsztyna.

Działka jest terenem zróżnicowanym, posiada liczne zadrzewienia oraz krzewy. W sąsiedztwie jest ściana lasu oraz dwa gospodarstwa, natomiast z drugiej strony rozpościera się widok na lasy i pola.

Sąsiednie działki są równie okazałe, co zapewnia prywatność i przestrzeń w przyszłości.

Prąd jest zaraz przed działką w drodze.
Wydane są warunki zabudowy na budynek mieszkalny, wolnostojący wraz z przyłączami: wodociągowym do ujęcia własnego, energetycznym i kanalizacyjnym do szczelnego zbiornika bezodpływowego.

Działka posiada dostęp do drogi stanowiącej własność Gminy Dywity zlokalizowanej na działce nr 370/2 poprzez działkę nr 365/1 w obrębie Spręcowo.

Mieszkańcy korzystają z komunikacji PKS oraz z dobrze rozwiniętego transportu przewoźników prywatnych.

Gmina Dywity, obręb Spręcowo numer ewidencyjny 365/2

Jest to ziemia rolna klasy IV

Zapraszam do kontaktu.

Marta Dąbrowska
tel.
e-mail:

Ta oferta objęta jest programem \\\"Współpracuję\\\", co oznacza że jest udostępniona innym agencjom nieruchomości.

Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego i zdecydowanie pewniejszego kredytu dostępnego na rynku.

Zapraszam również do naszego olsztyńskiego oddziału, który mieści się przy ulicy Adama Mickiewicza 21/23 lok. 420 , IV piętro."Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

()
Numer ogłoszenia: 57630-S-5164_3685_OGS
 • Zgłoś błąd
  • Ogłoszenie nieaktualne
  • Błędny adres
  • Błąd w opisie
  • Publikowane wielokrotnie
  • Inny
Awarat użytkownika
Freedom Nieruchomości
Marta Dąbrowska
500... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Ta witryna korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość