3 100 000 PLN

Wyjątkowy budynek nad jeziorem, centrum miasta.

Ełk

Ostatnia aktualizacja:

23 cze 2022Odśwież

Podstawowe:

 • Cena:3 100 000 PLN6 608 PLN / m2
 • Powierzchnia:469,10 m2
 • Piętro:(2 piętra w budynku)

Dodatkowe:

 • Typ lokalu:obiekt
 • Rok:1998
 • Rynek:wtórny

  Opis:

  Freedom Nieruchomości prezentuje budynek z ogromnym potencjałem, zlokalizowany w najlepszej części Ełku.
  Adres nieruchomości to ul. Wojska Polskiego 73A, tuż przy promenadzie i jeziorze ełckim.

  W skład nieruchomości wchodzą 4 kondygnacje użytkowe o łącznej powierzchni 469,10 m2.
  Każdy z poziomów jest po generalnym remoncie, wykończony wysokiej jakości materiałami i gotowy do użytkowania lub zaadoptowania pod własną działalność.
  Układ i powierzchnię użytkową poszczególnych pomieszczeń prezentuje rzut załączony do oferty.

  Budynek powstał w 1998 r., jednak przeszedł gruntowny remont kilka lat temu. Wymieniona została cała sieć elektryczna, kanalizacyjna, alarmowa i przeciwpożarowa. Zamontowano w budynku energooszczędne klimatyzatory oraz bezobsługowy piec gazowy. Obiekt ma główne wejście od ul. Wojska Polskiego oraz od strony promenady i pobliskiego parkingu.
  Z okien budynku roztacza się piękny widok na jezioro. Lokal jest słoneczny i komfortowy. To świetna inwestycja pod własne, prestiżowe biuro, call center, placówkę medyczną a nawet przedszkole lub obiekt szkoleniowy.

  Zapraszam do kontaktu w celu uzyskaniu szczegółów oferty i umówienia się na prezentację obiektu.

  Justyna Pieńkowska
  tel. 531 900 256
  e-mail: [email protected]

  Pomagamy również w uzyskaniu finansowania na tego typu inwestycję. Zapytaj mnie o taką możliość.  "Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

  Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

  Numer ogłoszenia: 57630-S-506_3685_OOS
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  Awarat użytkownika
  Freedom Nieruchomości
  Justyna Cwalina
  537... Pokaż numer
  Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Ta witryna korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA.