1 450 000 PLN

IDEALNE BIURO LUB KANCELARIA W CENTRUM

Łódź, Śródmieście, Prezydenta Gabriela Narutowicza

Ostatnia aktualizacja:

23 wrz 2022Odśwież

Podstawowe:

 • Cena:1 450 000 PLN7 713 PLN / m2
 • Powierzchnia:188 m2
 • Piętro:1()

Dodatkowe:

 • Typ lokalu:biuro
 • Rynek:wtórny

  Opis:

  LOKAL IDEALNY NA KANCELARIĘ LUB BIURO PRZY UL.NARUTOWICZA 18
  Wyjątkowy lokal zarówno pod względem lokalizacji, jak i rozkładu pomieszczeń, idealny na dużą kancelarię lub biuro.
  Nieruchomość dla osób, ceniących sobie ponadczasową wartość historycznej kamienicy, a zarazem bliskość miasta. Czytelny i rozpoznawalny adres przekłada się na łatwą dostępność dla klientów. W odległości 500 m znajduje się dworzec Łódź Fabryczna oraz kompleks Nowego Centrum Łodzi. W pobliżu również Urząd Miasta, Poczta Główna, Sąd Okręgowy, Uniwersytet, Telewizja Łódzka, Filharmonia Łódzka, Teatr Wielki oraz ulica Piotrkowska.

  W stylowej kamienicy przy ul. Narutowicza 18 w Łodzi, na pierwszym piętrze znajduje się 188 metrowy lokal na sprzedaż. Znajdują się tu dwie duże sale konferencyjne 44 m2 i 38 m2, dwa gabinety – 15 m2 i 32 m2, a przy wejściu hall i pokój, który świetnie spełni rolę recepcji lub sekretariatu oraz toaleta. Do dyspozycji pozostaje jeszcze pełne zaplecze socjalne z dużą łazienką i kuchnią. Dodatkowo lokal posiada drugie wejście. Z klatki schodowej, stanowiącej główne wejście do lokalu, korzysta jedynie dwóch lokatorów. W lokalu zainstalowany jest system alarmowy. Dodatkowy atut stanowi przynależna do lokalu duża piwnica o powierzchni 26 m2 oraz możliwość korzystania z miejsca parkingowego.

  Niepowtarzalnego charakteru nadają wnętrzom elementy wystroju – oryginalna stolarka drzwiowa, piece kaflowe, zadbane parkiety i stylowe meble. Kamienica jest odnowiona, podwórko z miejscami parkingowymi wyłożone jest kostką, wjazd przez zamykaną elektrycznie bramę.

  Nieruchomość zarządzana przez prężnie działającą wspólnotę mieszkaniową. Czynsz około 1000 zł. Ogrzewanie i podgrzanie wody za pomocą dwufunkcyjnego pieca gazowego.

  Jeśli szukasz nieruchomości wyjątkowej, w świetnej lokalizacji z dużym potencjałem do wykorzystania to koniecznie zadzwoń i umów się na prezentację.

  Anna Pawlicka
  795 606 122
  e-mail: [email protected]

  Zapraszam również do naszego łódzkiego oddziału, który mieści się przy ulicy Wierzbowej 21 (pomiędzy ul. Pomorską a ul. Uniwersytecką)
  tel. 42 307 42 42; mail: [email protected]  "Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

  Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

  Numer ogłoszenia: 57630-S-1133_3685_OLS
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  Awarat użytkownika
  Freedom Nieruchomości
  Anna Pawlicka
  795... Pokaż numer
  Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Ta witryna korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA.