129 000 PLN

Budynek użytkowy w Osieku nad Wisłą, gm. Obrowo

Osiek nad Wisłą (powiat toruński, gmina Obrowo)

Ostatnia aktualizacja:

2 godz temuOdśwież

Podstawowe:

 • Cena:129 000 PLN3 017 PLN / m2
 • Powierzchnia:42,76 m2
 • Piętro:parter()

Dodatkowe:

 • Typ lokalu:lokal użytkowy
 • Rynek:wtórny

  Opis:

  Myślisz o swoim biznesie? Poszukujesz idealnego lokalu? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży samodzielnego budynku użytkowego zlokalizowanego w Osieku nad Wisłą.

  Na sprzedaż samodzielny budynek użytkowy o powierzchni użytkowej 42,76m2, wolnostojący, parterowy. Wybudowany został w technologii tradycyjnej murowanej - beton komórkowy. Budynek niepodpiwniczony, dach dwuspadowy kryty blachodachówką. Znajduje się on na działce o pow. 301m2.

  Budynek składa się z:
  - I pomieszczenia (17,36m2),
  - II pomieszczenia (8,09m2),
  - III pomieszczenia socjalnego (11,66m2)
  - łazienki (5,66m2).

  Lokal posiada instalację elektryczną, wodną, kanalizacyjną i wentylacyjną. Aktualnie ogrzewany jest piecem żeliwnym typu "koza". Stolarka okienna PCV, stolarka drzwiowa standardowa. Na ścianach tynki malowane oraz kafle, na podłogach panele podłogowe i terakota. Budynek posiada duże możliwości adaptacyjne i świetnie sprawdzi się jako sklep lub lokal usługowy pod kosmetyczkę, gabinet lekarski czy weterynaryjny.

  Osiek nad Wisłą to malownicza, wciąż rozwijająca się wieś położona w gminie Obrowo (powiat toruński). Jest to jeden z kierunków ucieczki rodzin zmęczonych życiem w mieście, szukających spokoju bez rezygnowania z dogodnego dojazdu do sąsiadującego miasta Torunia (20 km) czy też Ciechocinka. Klimatu dodają zabytki sakralne oraz kilka zabytkowych chat z połowy XIX w. o konstrukcji zrębowej lub sumikowo–łątkowej przyciągające wzrok. W miejscowości znajduje się też lubiane Jezioro Osieckie z piaszczystą plażą.  Jacek Jaśkiewicz
  tel. 532 235 207
  [email protected]

  Zapraszamy do naszego biura w Toruniu przy ul. Polnej 7B lok. 25.

  "Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

  Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

  Numer ogłoszenia: 57630-S-1128_3685_OLS
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  Awarat użytkownika
  Freedom Nieruchomości
  Jacek Jaśkiewicz
  532... Pokaż numer
  Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Ta witryna korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA.