110 000 PLN

LOKAL IDEALNY NA NIEWIELKIE BIURO LUB USŁUGI

Łódź, Tatrzańska

Ostatnia aktualizacja:

23 wrz 2022Odśwież

Podstawowe:

 • Cena:110 000 PLN4 362 PLN / m2
 • Powierzchnia:25,22 m2
 • Piętro:1(1 piętro w budynku)

Dodatkowe:

 • Typ lokalu:biuro
 • Rok:1997
 • Rynek:wtórny

  Opis:

  Chcesz kupić lokal na działalność usługową, handlową lub biuro w doskonałej lokalizacji?

  Koniecznie więc zapoznaj się z ofertą sprzedaży lokalu znajdującego się w piętrowym budynku, w ciągu handlowym przy skrzyżowaniu ulic Tatrzańskiej i Przybyszewskiego. W tym samym budynku znajdują się lokale handlowe i usługowe na parterze i piętrze.

  Nieruchomość położona jest w sąsiedztwie ryneczku i innych lokali handlowo-usługowych, na dużym łódzkim osiedlu. Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami miasta.

  Proponowany do sprzedaży lokal o powierzchni 25,22 m2 znajduje się na piętrze, posiada oddzielną łazienkę i wejście ze wspólnego korytarza. Miejsce to doskonale nadaje się na biuro, handel lub usługi.

  Czynsz administracyjny wynosi 400zł. Administratorem budynku jest Spółdzielnia Mieszkaniowa Zarzew.
  Dodatkowym atutem jest miejsce parkingowe przynależne do lokalu (w cenie czynszu).

  Zachęcam do oglądania po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

  Anna Pawlicka
  795 606 122
  e-mail: [email protected]
  Zapraszam również do naszego łódzkiego oddziału, który mieści się przy ulicy Wierzbowej 21 (pomiędzy ul. Pomorską a ul. Uniwersytecką)
  tel. 42 307 42 42; mail: [email protected]  "Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

  Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

  Numer ogłoszenia: 57630-S-1058_3685_OLS
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  Awarat użytkownika
  Freedom Nieruchomości
  Anna Pawlicka
  795... Pokaż numer
  Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Ta witryna korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA.