1 250 000 PLN

Działka przemysłowa, na sprzedaż, Lubin

Lubin

Ostatnia aktualizacja:

04 lip 2022Odśwież

Podstawowe:

 • Cena:1 250 000 PLN320 PLN / m2
 • Powierzchnia:3 903 m2

Dodatkowe:

 • Rodzaj działki:inwestycyjna

  Opis:

  Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży kompleksu inwestycyjnego stanowiącego m.in. nieruchomość gruntową w postaci działki gruntu o powierzchni 0,3903 ha, zabudowanej budynkiem produkcyjno-biurowym wraz z obiektami tymczasowymi.

  Kompleks położony w Lubinie – w strefie kilkunastu zakładów i firm produkcyjno-usługowych.

  PARAMETRY KOMPLEKSU:
  1) Nieruchomość gruntowa pod działalność produkcyjno-przemysłową o powierzchni 0,3903 ha;
  2) Budynek produkcyjno-biurowy o powierzchni użytkowej 460 m2 i obiektami tymczasowymi (w tym część administracyjno-socjalna, hala główna produkcyjno-montażowa, spawalnia, magazyny, dwa kanały samochodowe) – łącznie ponad 800 m2 powierzchni;
  3) Nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,0205 ha z budynkiem przemysłowym (stacją transformatorową).

  Cena kompleksu obejmuje wskazane powyżej nieruchomości wraz z PRĘŻENIE PROSPERUJĄCYM, od 1992 roku, PRZEDSIĘBIORSTWEM w zakresie robót elektroenergetycznych m.in dla potrzeb zakładów zagłębia miedziowego. Firma specjalizuje się w wykonawstwie, montażu i monitoringu sieci elektroenergetycznych, baterii kompensatorów mocy biernej, rozdzielnic różnego typu oraz przeznaczenia, stacji transformatorowych, w tym także przystosowanych do pracy w górnictwie dołowym. Wykonuje wszystkie rodzaje pomiary urządzeń i instalacji elektroenergetycznych, odgromowych oraz parametrów oświetlenia elektrycznego, badania stanowisk z monitorami ekranowymi, ocenę ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy, a także opracowania instrukcji, dokumentacji i projektów technicznych.

  W ramach oferty pełna infrastruktura techniczna firmy (w tym samochody, narzędzia, maszyny, materiały z demontażu), jak również jej składniki niematerialne i prawne (m.in. dokumentacja do kontynuowania działalności gospodarczej, aktywne umowy ze stałymi kontrahentami, obszerna baza klientów). W zasobach przedsiębiorstwa wykwalifikowany zespół pracowników.

  CENA: 1 250 000 zł. DO NEGOCJACJI! Istnieje opcja zakupu samego kompleksu nieruchomości.

  ATUTY:
  Inwestycja z opcją przejęcia wieloletniego przedsiębiorstwa z wypracowaną pozycją na rynku, z pełną infrastrukturą techniczną i składnikami niematerialnymi, w tym szeroką bazą stałych klientów i kontrahentów. To również idealne miejsce na rozpoczęcie, przeniesienie, rozbudowanie własnej działalności gospodarczej.

  1. Nieruchomość położona w strefie produkcyjno-usługowej, w sąsiedztwie kilkunastu firm i zakładów.
  2. Dobra komunikacja do centrum Lubina i najbliższych miast.
  3. Łatwy dojazd do dróg komunikacji krajowej i międzynarodowej (S3).
  4. Pełna infrastruktura produkcyjno-biurowa, wszystkie dostępne media.
  5. Teren ogrodzony, utwardzony, szeroka brama wjazdowa, duży plac wokół budynku.
  6. Dojazd drogą asfaltową.

  Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania dotyczące tej oferty.

  ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ:
  WERONIKA MISIURA
  +48 733 575 888

  ANSWER – NOWA JAKOŚĆ OBSŁUGI RYNKU NIERUCHOMOŚCI.
  Gwarantujemy fachowe i rzetelne doradztwo, w tym doradztwo kredytowe, pełną opiekę administracyjno-prawną oraz szeroki zakres skutecznych działań, przy wykorzystaniu najnowszych narzędzi.

  answer s.c.
  A. Kubica-Radek, A. Dajewska
  ul. Wyszyńskiego 16CA
  59-300 Lubin
  www.answer-home.pl
  www.answer-nieruchomości.pl

  NOTA PRAWNA:
  Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.


  Numer ogłoszenia: 56463-S-37_6821_OGS
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  Awarat użytkownika
  ANSWER Nieruchomości
  Weronika Misiura
  + 4... Pokaż numer
  Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Ta witryna korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA.