2 500 000 PLN

Pensjonat, Dom Spokojnej Starości, kwatery, sala bankietowa. Gotowy biznes.

Podbuszyce (powiat żyrardowski, gmina Wiskitki)

Ostatnia aktualizacja:

30 cze 2022Odśwież

Podstawowe:

 • Cena:2 500 000 PLN2 358 PLN / m2
 • Powierzchnia:1 060 m2
 • Piętro:parter(1 piętro w budynku)

Dodatkowe:

 • Rok:2007
 • Rynek:wtórny

  Opis:

  Zapraszamy do skorzystania z bardzo ciekawej oferty zakupu budynku z gotowym biznesem. W tym przypadku chodzi o budynek, w którym można prowadzić kilka działalności tj. pensjonat, wynajem kwater, imprezy okolicznościowe, hotel, Dom Spokojnej Starości. Aktualnie w budynku prowadzony jest pensjonat oraz wynajem pokoi na kwatery. Działalność prowadzona jest od 2007 r., więc przyszły Właściciel otrzymuje gotowy biznes jak również bazę klientów.
  Można przejąć budynek w każdej chwili. Nieruchomość znajduje się około 48 km. od Warszawy w stronę Żyrardowa.

  W przypadku prowadzenia Domu Spokojnej Starości można osiągnąć cenę za łóżko około 4 tys. złotych.
  Cała nieruchomość składają się z(cena w ogłoszeniu dotyczy tylko budynku głównego):
  ■ duży budynek z dużą salą, kuchnią, garażem i 11 pokojami (10 pokoi dwuosobowymi z łazienkami i jeden pokój z łazienką i pięcioma łóżkami) - łącznie 25 łóżek. Plus dwa oddzielne mieszkania z łazienkami i kuchniami po 7 łóżek.
  ■ mały budynek - dwa mieszkania po kilku schodkach. W jednym mieszkaniu jest kuchnia łazienka i dwa pokoje , łącznie 5 łóżek, a w drugim pokoju jest jeden pokój kuchnia i łazienka - jedno łóżko).
  ■ Łącznie może być 45 łóżek na kwatery. Na dom spokojnej starości można założyć około 35 łóżek. Co w założeniu, że za łóżko policzymy 3500 zł daje nam 122500 zł miesięcznie. W przypadku, gdy w budynku miał by być Dom Spokojnej Starości warto by było zamontować windę. Koszt windy około 100 tys. złotych.
  ■ Za łóżko na kwatery Właściciel aktualnie pobiera 40 zł za dobę, a ma zamiar podnieść na 45 zł. Można tam również robić duże imprezy, ponieważ jest duża sala jak również kuchnia.
  Jest możliwość zakupu wszystkich nieruchomości razem lub każdej osobno:
  ■ duży budynek - koszt 2,5 miliona Działka ma prawie hektar (w cenie budynku, tam gdzie stoją oba budynki),
  ■ mały budynek - 100 tys.
  ■ Dodatkowo można dokupić 3,7 hektara ziemi, która jest za budynkiem, za 400 tys. złotych.
  Opis:
  ■ sala mieszczącej do 110 osób,
  ■ obiekt posiada wyposażoną profesjonalnie kuchnię,
  ■ na dachu budynku zainstalowana jest instalacja fotowoltaiczna o mocy 10 kW,
  ■ na tyłach budynku znajduje się ogród z nasadzeniem różnego gatunku drzew, krzewów i kwiatów.  Na terenie ogrodu stoi duża wiata kryta strzechą, można tam również organizować pikniki i grille.
  ■ ogrzewanie węglowe i gazowe, oba są podłączone i można z nich korzystać.
  ■ Nieruchomość można kupić od zaraz.
  ■ Możliwość zakupu nieruchomość na kredyt.
  ■ Oferujemy również pomoc w uzyskaniu kredytów. Współpracujemy z bankami już od 13 lat i jesteśmy w stanie pomóc nawet w bardzo trudnych sytuacjach.
  ■ Pomimo, iż Doradcy Fine Properties przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

  Zadzwoń i zarezerwuj termin prezentacji.
  Numer ogłoszenia: 52602-S-143
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  FINE PROPERTIES
  Piotr Derbin
  723... Pokaż numer
  Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Ta witryna korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA.