34 000 PLN

DZIAŁKA DUNAJEK 1475 m2 BLISKO NATURY

Dunajek (powiat gołdapski, gmina Gołdap)

Ostatnia aktualizacja:

ponad 3 mies temuOdśwież

Podstawowe:

 • Cena:34 000 PLN23 PLN / m2
 • Powierzchnia:1 475 m2

Dodatkowe:

 • Rodzaj działki:budowlana
 • Szambo
 • Prąd
 • Woda

Opis:

Witamy! Na sprzedaż malownicza działka w miejscowości DUNAJEK o wielkości 1475 m2

LOKALIZACJA:
Działka w przepięknej miejscowości Dunajek, w centrum Wsi, niedaleko dom Sołtysa. Klimat i spokój gwarantowany, bezproblemowy dojazd na samą działkę.

Niedaleko Olecko, Suwałki, Ełk i Giżycko.
W najbliższej okolicy działki:
Staw we wsi Dunajek – (ok. 600m)
Jezioro Kozie Góry (ok. 5 km)
Jezioro Szwałk Wielki (ok. 8km)
Jezioro Szwałk (ok.12km)
Jezioro Łaźno (ok. 12km)
Piękna Góra - wyciągi narciarskie i stok saneczkowy [ok.13km]

DZIAŁKA
Działka graniczy z domem jednorodzinnym, widać na zdjęciu, jest ogrodzona "na roboczo". Jest to działka rolna, natomiast bez problemu można wystąpić o warunki zabudowy, ujęta jest w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Gołdap - tereny wielofunkcyjne. Graniczy z drogą publiczną, media są w drodze zaraz przy działce: prąd, woda.

Około 600m od działki znajduje się Puszcza Borecka - jeden z niewielu pozostałych pierwotnych kompleksów leśnych. Puszcza rozdziela Krainę Wielkich Jezior Mazurskich od Mazur Garbatych. Można tu znaleźć szlaki rowerowo-piesze. Nieopodal znajduje się kompleks jezior. Jesienią doskonałe miejsce na grzyby, jest pięknie o każdej porze roku.

Do ceny należy doliczyć podatek PCC 2%, taksę notarialną oraz wynagrodzenie agencjiNad bezpieczeństwem naszych transakcji czuwa kancelaria radców prawnych Lejk oraz ubezpieczenie agencji polisą OC w PZU (nr 1023404884). Dzięki stałej współpracy z najlepszymi kancelariami notarialnymi, nasi klienci otrzymują najwyższą jakość obsługi przy najniższych na rynku stawkach taksy!
A gdy zakup nieruchomości wymaga kredytu - nasz doradca finansowy bezpłatnie sprawdzi Twoją zdolność kredytową i poprowadzi przez cały proces zawierania umowy z bankiem.
Jeśli na koniec czeka Cię remont - możesz ponownie zaufać Gaudium! Współpracujemy z doświadczoną i rzetelną firmą wykonującą kompleksowe remonty.

Zaufaj Gaudium – poczuj radość posiadania!

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z agentem oraz na naszą stronę www.gaudium-nieruchomosci.pl

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Numer ogłoszenia: 45751-S-273_8402_OGS
 • Zgłoś błąd
  • Ogłoszenie nieaktualne
  • Błędny adres
  • Błąd w opisie
  • Publikowane wielokrotnie
  • Inny
Awarat użytkownika
Gaudium Nieruchomości
+48... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Ta witryna korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA.