Polecamy 4-pokojowe mieszkanie z bardzo dobrym rozkładem, położone blisko centrum Wyszkowa, znajduje się na parterze w budynku 4-piętrowym. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 86,65 m 2 jest usytuowany dwustronnie. Mieszkanie składa się z salonu, trzech sypialni, kuchni z jadalnia, dużego przedpokoju z szafą zabudowaną, łazienki i wc. Istnieje możliwość połączenia łazienki i wc w jedną dużą łazienkę.
Stolarka okienna nowa z PCV. Podłogi w całym mieszkaniu wymienione na panele podłogowe i terakotę. Lokal jest wyposażony w balkon z widokiem na teren zielony przy budynku. Do lokalu przynależy duża piwnica (ok. 15-18 m 2 ).
Budynek jest położony w bardzo dobrej lokalizacji, w sąsiedztwie Szkoły Podstawowej nr 5, pływalni miejskiej, kilku przedszkoli, sklepów, restauracji i siłowni. Na terenie osiedla znajduje się plac zabaw. Przy budynku dużo miejsc parkingowych ogólnodostępnych.
W bliskiej odległości znajduje się supermarket Netto, kilka sklepów spożywczych, pizzeria oraz inne obiekty usługowe i gastronomiczne. Przy ulicy Pułtuskiej zlokalizowano przystanek autobusowy, skąd odjeżdżają autobusy do Warszawy.
Zapraszamy na prezentację lokalu.
Cena do negocjacji !!!
--------------------------
Aspect Nieruchomości - oddział Wyszków
Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my
Numer ogłoszenia: 39615-S-AWY_MS_43427
- Zgłoś błąd
- Ogłoszenie nieaktualne
- Błędny adres
- Błąd w opisie
- Publikowane wielokrotnie
- Inny