2 340 000 PLN

LOKAL HANDLOWO - USŁUGOWY 446,7 m2 / BIELANY - UMK

Toruń

Ostatnia aktualizacja:

28 lis 2022Odśwież

Podstawowe:

 • Cena:2 340 000 PLN5 238 PLN / m2
 • Powierzchnia:446,70 m2

Dodatkowe:

 • Typ lokalu:lokal użytkowy
 • Rok:1995
 • Rynek:wtórny

  Opis:

  Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej na Bielanach w sąsiedztwie UMK i Bydgoskiego Przedmieścia.
  Wyjątkowe usytuowanie nieruchomości w ścisłym centrum osiedla, o dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego, czyni ofertę wyjątkowo atrakcyjną.
  Nieruchomość znajduje się w odległości ok. 4 km od centrum miasta - Rynku Staromiejskiego.  Przed budynkiem są miejsca parkingowe oraz ogólnodostępny parking. W bezpośrednim otoczeniu znajduje się zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, przychodnia lekarska, apteka, sklepy spożywcze, poczta, przedszkola, szkoła podstawowa nr 11. W promieniu 500 m znajduje się kompleks uniwersytecki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, obiekty handlowo-usługowe, w tym Galeria Plaza oraz restauracje.

  Nieruchomość składa się z lokali handlowo-usługowych o łącznej powierzchni 446,7 m2

  Parter - lokal narożny o powierzchni 379,76 m2, z niezależnymi wejściami od dwóch stron głównych ulic.
  Lokal jest w bardzo dobrym stanie, mamy do dyspozycji duże witryny, co stanowi bardzo dobrą ekspozycje. W lokalu jest klimatyzacja, rozbudowany system alarmowy, oraz drzwi przesuwne (automatyczne) 

  Piętro - apartament, pomieszczenia użytkowe o powierzchni 66,94 m2 z odrębnym wejście z klatki schodowej. Jest możliwość połączenia piętra z parterem, oraz cały szereg możliwości podziałów lokalu wg uznania. Pomieszczenia położone na pierwszym piętrze wymagają remontu.

  Do lokalu przynależą dwie piwnice.

  Proponowana cena nieruchomości wynosi 2 340 000 zł brutto !!!
  Sprzedaż jest zwolniona z podatku VAT.

  Nieruchomość jest wolna jest od wszelkich obciążeń na rzecz osób trzecich i dostępna od zaraz !!

  Zapraszam do kontaktu telefonicznego i prezentacji !!
  Centrala Nieruchomości - Tomasz Pluskota tel. 696852817

  Centrala Nieruchomości to członek-założyciel TPPN: działamy zgodnie z zasadami Standardów Zawodowych Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, nie publikujemy celowo nieaktualnych i nieistniejących ofert, odcinamy się od praktyk nieetycznych i wprowadzających inne firmy oraz potencjalnych klientów w błąd.

  Centrala Nieruchomości pomaga w uzyskaniu finansowania zakupu wraz z możliwością OCHRONY ZADATKU w przypadku nie uzyskania kredytu hipotecznego.

  Większość naszych klientów pochodzi z polecenia - ZAUFAJ NAM I TY
  I NIE CZEKAJ, AŻ KTOŚ CIĘ WYPRZEDZI!
  zobacz inne nasze oferty i więcej zdjęć na www centralanieruchomosci pl

  Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 §1 KC oraz innych przepisów prawnych. Podane w ofertach dane mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulegać zmianom.
  Numer ogłoszenia: 37727-S-121_4957_OLS
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  Awarat użytkownika
  Centrala Nieruchomości
  Tomasz Pluskota
  (+4... Pokaż numer
  Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Ta witryna korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA.