21 096 PLN

Powierzchnie biurowe 150m2-1200m2 I Bielany Wr.

Bielany Wrocławskie (powiat wrocławski, gmina Kobierzyce), Wrocławska

Ostatnia aktualizacja:

13 sty 2023Odśwież

Podstawowe:

 • Cena:21 096 PLN60,27 PLN / m2
 • Powierzchnia:350 m2
 • Piętro:3(4 piętra w budynku)

Dodatkowe:

 • Typ lokalu:lokal użytkowy
 • Rok:2018

  Opis:

  Powierzchnia biurowa pod wynajem 
  Bielany Wrocławskie


  Biurowiec klasy A
  Budynek o ponadczasowej, eleganckiej architekturze stanowi nowoczesną przestrzeń dla biznesu, gwarantującą Najemcom najwyższy komfort i prestiż.  W celu zapewnienia użytkownikom najwyższego komfortu zaplanowano szereg udogodnień. Szybkość poruszania się na terenie obiektu gwarantują przestronne i cichobieżne windy. Biurowiec dysponuje parkingiem z 272 miejscami postojowymi, z czego 141 umieszczono w garażu podziemnym. Osoby przebywające w budynku mają też do dyspozycji Wi-Fi, bankomat, strefę relaksu, restaurację, kawiarnię i kiosk. W dbałości o odpowiednią ekspozycję firm Najemców, na dachu obiektu przewidziano powierzchnie reklamowe.

  DOSTĘPNA POWIERZCHNIA: 350 m2

  Inne dostępne powierzchnie:
  - 428 m2
  - 150 m2

  Aktualnie dysponujemy powierzchnią w sumie 1200 m2 oraz mniejszymi powierzchniami na piętrach. Możliwy jest podział przestrzeni w zależności od potrzeb klienta i możliwości budowlanych. Do lokali dostać można się przez klatkę schodową lub bezpośrednio za pomocą windy. Okna biura ukierunkowane są w 3 strony świata: północ, wschód południe.

  CZYNSZ:
  12,99 EURO Netto/m2 + opłaty administracyjne 15 PLN Netto/m2 + media

  W naszej ofercie dodatkowo posiadamy lokal o powierzchni 400m2 na 4 piętrze, w tym samym budynku.

  Dbamy o kompletne wykończenie „pod klucz”, obejmujące m.in. system podłogi podniesionej wykończonej wykładziną, podwieszane sufity oraz pełne oświetlenie. Projekt wykończenia dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb klienta. 
  Pomieszczenia do pracy biurowej mają wysokość 3 metrów. Do każdego lokalu przynależą pomieszczenia sanitarne z pełnym wyposażeniem i białym montażem, a także aneksy kuchenne. W biurach rozprowadzono infrastrukturę teletechniczną oraz klimatyzację gwarantującą użytkownikom najwyższy komfort. Uchylne okna zapewniają pracownikom dostęp do świeżego powietrza.

  W sąsiedztwie węzła autostradowego, łączącego trasę A4 oraz liczne drogi krajowe. Lokalizacja ta zapewnia wygodne połączenie z Aglomeracją Śląską, Wielkopolską oraz dobry dojazd do granicy z Niemcami. Dzięki Autostradowej Obwodnicy Wrocławia dojazd do lotniska zajmuje zaledwie chwilę. Tuż przy biurowcu przebiega droga E67, przechodząca w ul. Karkonoską i Powstańców Śląskich - główne arterie miasta. W ramach transportu publicznego w okolicy kursują linie autobusowe miejskie, gminne, a także autobusowe linie prywatnych przewoźników. W bliskim sąsiedztwie, w Bielanach Wrocławskich, znajduje się największe centrum handlowe w Polsce, wraz z licznymi sklepami, supermarketami oraz kinem. Atrakcją okolicy jest Zamek Topacz, a w nim sala konferencyjna, restauracja, hotel oraz Centrum SPA.


  WE SPEAK ENGLISH - CALL US!

  ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!  TEKTON PROPERTY TO NAJLEPSZE BIURO NIERUCHOMOŚCI W POLSCE WG KONKURSU LIDER NIERUCHOMOŚCI 2020.

  Znajdź nas w swoim mieście: Gdańsk,
  ul. Chmielna 10 - Warszawa, Plac Dąbrowskiego 1/311 - Wrocław, ul. Kasztanowa 3A/118 - Kraków, ul. Józefitów 7/4 - Poznań, ul. Rembertowska 15B/2 - Katowice, ul. Grabowa 2 pok. 308 - Łódź, ul. Zachodnia 70 pok. 223.

  Podejmując współpracę z przedstawicielami Tekton Property zyskujesz:

  - oszczędność czasu
  - weryfikację dokumentów od strony formalno-prawnej
  - wsparcie agenta na każdym etapie transakcji
  - pomoc przy uzyskaniu kredytu hipotecznego w kilkunastu bankach
  - wgląd do umów przed zawarciem aktu notarialnego u sprawdzonych Notariuszy
  - własne analizy makroekonomiczne i raporty z prowadzonych działań
  - dostęp do cen transakcyjnych z okolicy

  Skontaktuj się z opiekunem oferty, a on poprowadzi Cię przez wszystkie etapy transakcji.

  Zapraszamy do współpracy!


  Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów art. 66 k.c., a przedstawione dane mają charakter informacyjny.
  Numer ogłoszenia: 37520-W-TC645320
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  Awarat użytkownika
  TEKTON PROPERTY
  Tomasz Tereszkiewicz
  793... Pokaż numer
  Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Ta witryna korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA.