6 333 PLN

NOVA MIKOŁOWSKA - LOKAL DO WYNAJĘCIA

Katowice, Strzelecka

Ostatnia aktualizacja:

4 godz temu Odśwież

Podstawowe:

 • Cena: 6 333 PLN 64,17 PLN / m2
 • Powierzchnia: 98,69 m2
 • Piętro: parter (5 pięter w budynku)

Dodatkowe:

 • Typ lokalu: biuro

Opis:

Oferuję do wynajęcia lokal w nowo powstającej inwestycji w Centrum Katowic - Nova Mikołowska ul. Mikołowska 10 min spacerem od Galerii Katowickiej!

Do wynajmu atrakcyjny lokal użytkowy na parterze budynku nowo powstałego apartamentowca oddanego do użytku w 2022r. o powierzchni 98,96m2 i wysokości 3m, składający się z: - powierzchni otwartej 94,53m2 - przedsionka 2,13m2 -WC 2,30m2

Lokal od strony ulicy w całości przeszklony z dwoma niezależnymi wejściami.

Przestronne witryny zapewniają znakomity dostęp do światła dziennego oraz stanowią doskonałą możliwość reklamy prowadzonej działalności.

Lokal do adaptacji na tym etapie wedle projektu i potrzeb klienta. Wzdłuż całego budynku znajdują się miejsca parkingowe. Lokal do wejścia od zaraz.

Wystawiamy fakturę vat. Atrakcyjne położenie w sąsiedztwie szpitala, placówek medycznych, szkoły oraz nowego biurowca jest gwarancją powodzenia w prowadzeniu działalności każdej branży.

W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej oraz wyjazd na autostradę A4 zapewnia doskonałą komunikację. Cena za wynajem 64zł netto + opłaty +media + kaucja.
--------------------------

OFERUJEMY BEZPŁATNĄ POMOC W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO.
UMÓW SIĘ Z NASZYM DORADCĄ JUŻ DZIŚ!

POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOK – CODZIENNIE NOWE OFERTY!!

UWAGA:
Prezentowana oferta nieruchomości sporządzona została na podstawie dokumentów oraz oświadczeń uzyskanych od właściciela podczas oględzin nieruchomości, ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

1. USŁUGA POŚREDNICTWA JEST USŁUGĄ ODPŁATNĄ. (Art. 179b. Ustawy o Gospodarce Nieruchomościami "Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1)nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2)nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3)najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4)innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części."
2. ZA OBEJRZENIE DANEJ NIERUCHOMOŚCI BIURO NIE POBIERA ŻADNYCH OPŁAT, wymagane jednak jest zawarcie umowy pośrednictwa i określenie wynagrodzenia biura w razie dojścia do transakcji.


Oferta wysłana z systemu BCK Galactica M
Numer ogłoszenia: 36088-W-VTS_LW_5807
 • Zgłoś błąd
  • Ogłoszenie nieaktualne
  • Błędny adres
  • Błąd w opisie
  • Publikowane wielokrotnie
  • Inny
Awarat użytkownika
Veritas Nieruchomości
Leszek Czura
733... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Ta witryna korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość