1 300 000 PLN

Atrakcyjny lokal w centrum miasta - Rzeszów Stolica Innowacji

Rzeszów, Targowa

Ostatnia aktualizacja:

09 sty 2023Odśwież

Podstawowe:

 • Cena:1 300 000 PLN7 429 PLN / m2
 • Powierzchnia:175 m2

Dodatkowe:

 • Typ lokalu:lokal użytkowy
 • Rynek:wtórny

  Opis:

  OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI

  CENTRUM MIASTA - lokale na I piętrze z wejściem bezpośrednio od ulicy Targowej w samym centrum miasta Rzeszowa (woj. Podkarpackie) w lokalizacji o bardzo dużym i ciągłym natężeniu ruchu pieszych oraz ruchu samochodowym. W pobliżu szpital wojewódzki, główny rzeszowski bazar, siedziby banków, ZUS-u oraz Rynek główny. Lokale o powierzchni 17 m2 z pełnym zapleczem sanitarnym. Budynek posiada prywatny parking i garaże dostępne dla najemców/właścicieli.

  Stan techniczny lokalu:
  Lokal w pełni wykończony, gotowy do wejścia, oświetlenie energooszczędne led, lokal bez nakładów finansowych na adaptacje. Lokal z możliwością wyklejenia reklamy i informacji o prowadzonej działalności. Wejście do lokalu bezpośrednio z głównego holu I piętra.

  Media:
  Ogrzewanie miejskie, prąd, woda/kanalizacja

  Lokalizacja:
  Jest to ścisłe centrum miasta Rzeszowa – miejsce reprezentacyjne, o ogromnym potencjale handlowo-usługowym, miejsce charakteryzujące się bardzo dużym natężeniem pieszych oraz ruchem samochodowym od wczesnych godzin porannych do późnych godzin wieczornych (usytuowanie w samym centrum pomiędzy urzędami, szkołą, szpitalem, kościołem, innymi najemcami sieciowymi, bankami , sprawia że jest to topowe miejsce idealne pod prowadzenie dowolnej działalności usługowo-handlowej.

  Miejsca na reklamę, banery: bezpośrednio przy głównym wejściu do budynku. Ponadto w głównym holu istnieje możliwość zamieszczania różnego rodzajów potykaczy czy roll-upów. W całym budynku znajdują się również tablice informacyjne z możliwością zawieszenia plakatów, reklam, ulotek.

  Cena: 9 000,00 zł/m2 sprzedaż
  Najem: 40zł / m2

  Możliwość zakupu garaży bezpośrednio pod budynkiem.

  Posiadamy w tej lokalizacji powierzchnie od 17,4 m2 z możliwością łączenia.

  Zapraszam zainteresowanych do kontaktu.

  Numer ogłoszenia: 30667-S-13413
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  Właściciel bezpośrednio
  Paula
  570... Pokaż numer
  Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Ta witryna korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA.